See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Karczma Borowa w latach 2026 i 2027
Beschreibung: Przyczyną modyfikacji umowy jest wzrost cen paliw. Zamawiający na wnioski Wykonawców wypłaci rekompensaty za wzrost cen paliw płynnych w odniesieniu do tych cen jednostkowych czynności wchodzących w skład Przedmiotu Umowy, w których paliwo stanowi istotną część kosztu ich realizacji. Po modyfikacji przedmiot zamówienia nie ulegnie zmianie.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 4 SZKÓŁKA
Beschreibung: Na zasadach określonych w Aneksie nr 1 z dnia 01.07.2026 r., do umowy nr Z5/2025 z dnia 22.12.2025 r., Zamawiający w stosunku do określonych w ust. 2 cen jednostkowych czynności wskazanych w kosztorysie ofertowym stanowiącym część oferty, będzie płacił Wykonawcy rekompensaty wzrostu cen paliw płynnych w stosunku do czynności wchodzących w skład Przedmiotu Umowy. Rekompensaty będą płatne w odniesieniu do następujących czynności wchodzących w skład Przedmiotu Umowy ("Czynności Rekompensowane"): Grupa "I" obejmująca następujące czynności: (SPUL-C) spulchnianie gleby na międzyrzędach opielaczem wielorzędowym, (BRON-SC) bronowanie, (ORKA-SC) orka pełna, (WYOR-CK) wyorywanie i podcinanie sadzonek ciągnikowym wyorywaczem klamrowych, (WŁÓK-SC) wyrównanie powierzchni włóką, (WAŁ-SC) wałowanie pełnej orki - jednokrotne, (WYC-SC) wyciskanie rządków siewnych lub wyciskanie szpar.
Interne Kennung: Pakiet 4 SZKÓŁKA