See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWY SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO DO ABLACJI ZABURZEŃ RYTMU SERCA WRAZ Z DZIERŻAWĄ SYSTEMU ELEKTROANATOMICZNEGO DLA SZPITALA WIELOSPECJALISTYCZNEGO IM DR. LUDWIKA BŁAŻKA W INOWROCŁAWIU.
Beschreibung: 1) Przedmiot zamówienia stanowi dostawa sprzętu jednorazowego do ablacji zaburzeń rytmu serca wraz z dzierżawą systemu elektroanatomicznego dla Szpitala Wielospecjalistycznego w Inowrocławiu. 2) Czas trwania realizacji zamówienia określony na 6 miesiące może ulec przedłużeniu przez Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający nie wykorzystał ilości asortymentu określonego przedmiotem umowy. 3) Termin dostawy bieżącego zamówienia – maksymalnie do 3 dni kalendarzowe. Pilne zamówienia do realizacji max. w 2 dni kalendarzowe. 4) Przedmiot zamówienia został podzielony na 11 części 5) Miejsce realizacji zamówienia: Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. Ludwika Błażka, ul. Poznańska 97, 88-100 Inowrocław. 6) Wspólny Słownik Zamówień: CPV: 33140000-3 – materiały medyczne CPV 33141620-2 - zestawy medyczne 33141200-2 - cewniki 33141320-9 - igły medyczne 7) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 2 do SWZ, 8) Projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 5 i 6 do SWZ. 9) Gwarancja i rękojmia a) Wymagany termin ważności przedmiotu umowy – min. 12 miesięcy. b) Wymagany okres rękojmi na wykonany przedmiot umowy – 24 miesiące. 10) Oferowane produkty muszą posiadać wymagane świadectwa dopuszczenia do stosowania w publicznej służbie zdrowia. 11) Ilości podane w Załączniku nr 2 stanowią szacunkowe zużycie roczne i mogą ulec zmniejszeniu do 20% niewykorzystanej ilości, nie stanowiąc zobowiązania Zamawiającego do jej pełnej realizacji, ani też podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niewykorzystania maksymalnej wartości zamówienia. 12) Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 13) Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę prac związanych z przedmiotem zamówienia. 14) Wykonawca w zakresie pakietu nr 10 zobowiązany jest wydzierżawić system elektroanatomiczny oraz generator RF wraz z pompa irygacyjną oraz zainstalować i przeszkolić personel w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy. 15) Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia niezbędnych szkoleń personelu medycznego w ramach zaoferowanego sprzętu. UWAGA Sprzedający przekaże Kupującemu, w terminie 3 dni roboczych od dnia zawarcia umowy sprzęt w celu utworzenia depozytu w ilościach i w asortymencie określonym w Załączniku nr 2 do SWZ. Przekazanie sprzętu do depozytu dokonane będzie na podstawie dowodu magazynowego lub innego dowodu przekazania, z wyszczególnieniem nr katalogowego, ceny jednostkowej, nazwy oraz rozmiaru danego asortymentu W celu umożliwienia identyfikacji i weryfikacji zaoferowanych produktów z opisem przedmiotu zamówienia przedstawionym w Zał. nr 2 do SWZ, Zamawiający na etapie oceny ofert zastrzega sobie prawo wezwania Wykonawców do zaprezentowania przez nich przedmiotu zamówienia, które objęte jest niniejszym postępowaniem. Oferta wykonawcy, którego produkt nie spełnia wymagań zawartych w SWZ, zostanie odrzucona na mocy art. 226 ust.1 p.5 Ustawy Prawo zamówień publicznych.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest konieczne aby mogły być wykonywane zabiegi w pracowni Elektrofizjologii i Stymulacji Serca.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks, 33141200 Katheter, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z zapisami SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: zadanie 11