2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy środków czystości
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy środków czystości dla Dzielnicowego Biura Finansów Oświaty Ursynów m.st. Warszawy oraz placówek oświatowych w Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Formularzu cenowym, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamawiający wymaga, aby produkty dostarczone do DBFO Ursynów i Placówek były dopuszczone do obrotu na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej oraz były zgodne z obowiązującymi normami jakościowymi i przepisami prawa. 4. Zamawiający wymaga, aby produkty dostarczone do DBFO Ursynów i Placówek były nowe, posiadały nazwę producenta i opis produktu w języku polskim oraz były wolne od wad. 5. Zamawiający wymaga, aby termin przydatności do użycia środków czystości dostarczonych do DBFO Ursynów i Placówek wynosił nie mniej niż 6 miesięcy od daty każdej dostawy. 6. Zamawiający wymaga by dostawy odbywały się w terminie trzech dni roboczych od wysłania na adres mailowy Wykonawcy zlecenia dostawy. 7. Zamawiający wymaga by zamówienie było realizowane na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy, które stanowi Załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: DBFO-XII-DAZ.4660.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18141000 Arbeitshandschuhe, 18424300 Einweghandschuhe, 19640000 Müllsäcke und -beutel aus Polyethylen, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel, 33711900 Seife, 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten, 35113410 Kleidung zum Schutz vor biologischen oder chemischen Mitteln, 39224000 Besen, Bürsten und sonstige Artikel verschiedener Art, 39514200 Trockentücher, 39525000 Diverse konfektionierte Textilwaren
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje w ramach niniejszego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. 2. Prawo opcji polega na zwiększeniu zakresu zamówienia do kwoty nie większej niż 1 400 000,00 zł (słownie: jeden milion czterysta tysięcy złotych 00/100) brutto. 3. Zamawiający skorzysta z prawa opcji w sytuacji zwiększenia zapotrzebowania na poszczególne produkty przy jednoczesnym zabezpieczeniu środków na cel związany z wykonaniem przedmiotu zamówienia.