2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering hoogspannings- en tractiekabels
Beschreibung: De aanbesteding heeft als doel het afsluiten van een raamovereenkomst voor de levering van circa 100-150 kilometer hoogspannings- en tractiekabels over een periode van acht jaar (2027-2035). Deze kabels zijn cruciaal voor de vervanging, uitbreiding en het onderhoud van de energie-infrastructuur van het metro- en tramnetwerk van GVB. De leveringen zullen plaatsvinden op afroepbasis, wat GVB de flexibiliteit geeft om materiaal af te nemen wanneer projecten en onderhoudswerkzaamheden dat vereisen. 100-150km
Interne Kennung: 2026-37
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31321300 Hochspannungskabel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31321200 Nieder- und Mittelspannungskabel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: GVB behoudt zich het recht voor om de looptijd van de Raamovereenkomst optioneel te verlengen met 3 verlengingsopties van elk 2 jaar. Wat resulteert in een maximale totale looptijd van 8 jaar. GVB behoudt zich het recht voor om gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst optioneel aanvullende kabeltypen aan de scope toe te voegen die niet initieel in de specificatielijst zijn opgenomen. Dit optierecht stelt GVB in staat om flexibel in te spelen op toekomstige technische innovaties, wijzigingen in de netwerktopologie of veranderende wet- en regelgeving (zoals strengere brand- of milieueisen). Voor de uitoefening van dit optierecht gelden de volgende kaders: - Reikwijdte: De optionele kabeltypen dienen functioneel direct aan te sluiten bij de aard van de opdracht (hoogspannings- en tractiekabels voor metro- en tramnetwerken). - Prijsstelling: De prijsbepaling voor deze aanvullende kabeltypen wordt objectief vastgesteld op basis van de prijssystematiek, margestructuren en de indexering van de grondstofcomponenten (koper en aluminium). - Financieel plafond: De waarde van de onder dit optierecht afgenomen kabels is inbegrepen in de totale maximale waarde (het plafond) binnen de totale looptijd van deze Raamovereenkomst van € 15.000.000,- (exclusief btw).
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2026-37
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31321300 High-voltage cable
Additional classification (cpv): 31321200 Low- and medium-voltage cable
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: