See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lakóépületek építése és felújítása -20. AT szakasz
Beschreibung: Könnyűszerkezetes lakóépületek építése és eltérő állagú lakóépületek felújítása a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Alapítvány részére dinamikus beszerzési rendszerben. Jelen ajánlattételi szakaszban 4 eljárási részben összesen 12 darab ingatlan felújítása valósul meg.
Interne Kennung: EKR000440312025
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211300 Bau kompletter Wohnhäuser
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Lakóépületek felújítása Istvándiban
Beschreibung: 7987 Istvándi, Kossuth Lajos utca 12. (Hrsz: 280.) Lakórész nettó alapterület: 85,15 m2, Munkanemek: 02 Bontás 12 Organizációs munkák, felvonulási költségek és egyebek 19 Költségtérítések 21 Irtás, föld - és sziklamunka 22 Szivárgóépítés és alagcsövezés 31 Helyszíni beton és vasbeton munkák 32 Előregyártott épületszerkezetek 36 Vakolás és rabicolás 37 Kémény és füstgázrendszerek 42 Aljzatkészítés, hideg - és melegburkolatok 43 Bádogozás 44 Asztalosszerkezetek 45 Lakatosszerkezetek 47 Felületképzés 48 Szigetelés 49 Árnyékolók 50 Belépített berendezések 90 Takarítási munkák 91 Kert - és parképítés Irtás, föld- és sziklamunka Falazás és egyéb kőművesmunka Közműcsővezetékek és -szerelvények szerelése Technológiai, vegyi, olajipari és szénhidrogén csőszerelési munkák Épületgépészeti csővezeték szerelése Épületgépészeti szerelvények és berendezések szerelése Légkondicionáló berendezések 01 Bontás 02 Védőcsövek kábelek vezetékek 03 Szerelvények 04 Lámpatestek 05 Villamos elosztó 06 Egyéb tételek 07 Áramszolgáltatói költségek 7987 Istvándi, Kossuth utca 68. (Hrsz: 253.) Lakórész nettó alapterület: 56,38 m2, Munkanemek: 12 Organizációs munkák, felvonulási költségek és egyebek 15 Zsaluzás és állványozás 19 Költségtérítések 21 Irtás, föld - és sziklamunka 22 Szivárgóépítés és alagcsövezés 31 Helyszíni beton és vasbeton munkák 34 Fém és könnyű épületszerkezetek 35 Ácsmunkák 36 Vakolás és rabicolás 37 Kémény és füstgázrendszerek 41 Tetőfedés 42 Aljzatkészítés, hideg - és melegburkolatok 43 Bádogozás 44 Asztalosszerkezetek 45 Lakatosszerkezetek 47 Felületkezelés 49 Árnyékolók 50 Belépített berendezések 90 Takarítási munkák 91 Kert - és parképítés Épületgépészeti csővezeték szerelése Épületgépészeti szerelvények és berendezések szerelése 01 Bontás 02 Védőcsövek kábelek vezetékek 03 Szerelvények 04 Lámpatestek 05 Villamos elosztó 06 Egyéb tételek 07 Áramszolgáltatói költségek 7987 Istvándi, Kálvin tér 1. (Hrsz: 13.) 1. lakás Lakórész nettó alapterület: 85,69 m2, Munkanemek: 19 Költségtérítések 21 Irtás, föld - és sziklamunka 36 Vakolás és rabicolás 37 Kémény és füstgázrendszerek 42 Aljzatkészítés, hideg - és melegburkolatok 47 Felületkezelés 48 Szigetelés 49 Árnyékolók 50 Belépített berendezések 90 Takarítási munkák Földmunka Falazás és egyéb kőművesmunka Közmű és szerelvény Tartók Épületgépészeti csővezeték szerelése Épületgépészeti szerelvények és berendezések szerelése Klimatizálás 01 Bontás 02 Védőcsövek kábelek vezetékek 03 Szerelvények 04 Lámpatestek 05 Villamos elosztó 06 Egyéb tételek 07 Áramszolgáltatói költségek 7987 Istvándi, Kálvin tér 1. (Hrsz: 13.) 2. lakás Lakórész nettó alapterület: 80,57 m2, Munkanemek: 19 Költségtérítések 21 Irtás, föld - és sziklamunka 31 Helyszíni beton és vasbeton munkák 32 Előregyártott épületszerkezetek 33 Falazás és kőműves munkák 36 Vakolás és rabicolás 37 Kémény és füstgázrendszerek 42 Aljzatkészítés, hideg - és melegburkolatok 44 Asztalosszerkezetek 47 Felületkezelés 48 Szigetelés 49 Árnyékolók 50 Belépített berendezések 90 Takarítási munkák Földmunka Falazás és egyéb kőművesmunka Közmű és szerelvény Tartók Épületgépészeti csővezeték szerelése Épületgépészeti szerelvények és berendezések szerelése Klimatizálás 01 Bontás 02 Védőcsövek kábelek vezetékek 03 Szerelvények 04 Lámpatestek 05 Villamos elosztó 06 Egyéb tételek 07 Áramszolgáltatói költségek 7987 Istvándi, Kálvin tér 1. (Hrsz: 13.) osztatlan rész Munkanemek: 12 Organizációs munkák, felvonulási költségek és egyebek 21 Irtás, föld - és sziklamunka 22 Szivárgóépítés és alagcsövezés 33 Falazás és kőműves munkák 35 Ácsmunkák 36 Vakolás és rabicolás 41 Tetőfedés 44 Asztalosszerkezetek 47 Felületképzés 91 Kert - és parképítés Földmunka Közmű és szerelvény Épületgépészeti csővezeték szerelése Épületgépészeti szerelvények és berendezések szerelése 01 Bontás 02 Védőcsövek kábelek vezetékek 05 Villamos elosztó 06 Egyéb tételek 07 Áramszolgáltatói költségek
Interne Kennung: EKR000440312025/2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45211000 Bauarbeiten für Mehrfamilienhäuser und Einfamilienhäuser, 45211100 Bauarbeiten für Wohnhäuser, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze, 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten, 45261000 Errichtung von Dachstühlen sowie Dachdeckarbeiten und zugehörige Arbeiten, 45262000 Spezialbauarbeiten, außer Dachbauten, 45262690 Modernisierung von Altbauten, 45262700 Umbau von Gebäuden, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45340000 Installation von Zäunen, Geländern und Sicherheitseinrichtungen, 45350000 Maschinentechnische Installationen, 45410000 Putzarbeiten, 45420000 Bautischlerei-Einbauarbeiten, 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten, 45440000 Anstrich- und Verglasungsarbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten