509276-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft – Management ZCHÚ KHK
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelManagement ZCHÚ KHK
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS je poskytování služeb v oblasti péče o zvláště chráněná území v Královéhradeckém kraji. Péče je rozdělena do šesti kategorií: kosení travních porostů, zpracování plánů péče, realizace a obnova značení těchto území včetně realizace a obnovy oplocenek, odborné ošetření dřevin, geodetické práce a odborný monitoring a management území.
Vorherige Bekanntmachung40680-2024
Interne KennungCIRI/2022/351
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensOznámení o zadání dílčích zakázek v období 2Q/2025.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 44220000 Material für Bautischlerarbeiten, 45421150 Bautischlerei-Einbauarbeiten ohne Metall, 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
LosLOT-0004
TitelOdborný monitoring a management území
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS je poskytování služeb v oblasti péče o zvláště chráněná území v Královéhradeckém kraji. V rámci této kategorie jsou předmětem služby spočívající v poskytování odborného monitoringu a managementu ve zvláště chráněném území nebo území soustavy Natura 2000 a přírodních fenoménů. Konkrétní podmínky jsou vždy stanoveny ve výzvě k podání nabídek. Oznámení se týká období 2Q/2025.
Interne KennungKategorie F - Odborný monitoring a management území
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
LosLOT-0003
TitelRealizace a obnova značení, realizace a obnova oplocenek
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS je poskytování služeb v oblasti péče o zvláště chráněná území v Královéhradeckém kraji. V rámci této kategorie jsou předmětem služby spočívající v realizaci a obnově značení, realizace a obnova oplocenek. Konkrétní podmínky jsou vždy stanoveny ve výzvě k podání nabídek. Oznámení se týká období 2Q/2025.
Interne KennungKategorie C
LosLOT-0002
TitelZpracování plánů péče
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS je poskytování služeb v oblasti péče o zvláště chráněná území v Královéhradeckém kraji. V rámci této kategorie jsou předmětem služby spočívající ve zpracování návrhu plánu péče a konečné verze plánu péče o zvláště chráněné území v souladu se zákonem č. 114/1992 Sb., s vyhláškou č. 45/2018 Sb., o plánech péče, zásadách péče a podkladech k vyhlašování, evidenci a označování chráněných území a metodickým pokynem sekce ochrany přírody a krajiny MŽP k přípravě a zpracování plánů péče o národní přírodní rezervace, přírodní rezervace, národní přírodní památky, přírodní památky a jejich ochranná pásma oznámeným ve Věstníku Ministerstva životního prostředí, listopad 2018, částka 8, čj. MZP/2018/130/847. Konkrétní podmínky jsou vždy stanoveny ve výzvě k podání nabídek. Oznámení se týká období 2Q/2025.
Interne KennungKategorie B
LosLOT-0001
TitelKosení travních porostů, výřez náletů, pastva
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS je poskytování služeb v oblasti péče o zvláště chráněná území v Královéhradeckém kraji. V rámci této kategorie jsou předmětem služby spočívající v kosení travních porostů, výřezu náletů, pastvě. Konkrétní podmínky jsou vždy stanoveny ve výzvě k podání nabídek. Oznámení se týká období 2Q/2025.
Interne KennungKategorie A
Haupteinstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten