See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Szenázs készítés-DBR
Beschreibung: Jelen közbeszerzési eljárás Dinamikus Beszerzési Rendszer (a továbbiakban: DBR) létrehozására irányul a Kbt. 106. § -107. §-ban foglaltak szerint, melynek célja a Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft. részére az alábbi mezőgazdasági szolgáltatások megrendelését célozza az alábbi kategóriákban: 1. rész (kategória): Szervestrágya szállítás, depózás 2. rész (kategória): Betakarítás kombájnnal 3. rész (kategória): Réti széna készítés (kaszálás, kaszálás, rendsodrás, bálázás, telephelyre behordás, kazlazás) 4. rész (kategória): Szenázs készítés, behordás, kazalbrakás 5. rész (kategória): Vetés Ajánlatkérő a Kbt. 107.§ (2) bekezdése alapján fenntartja annak a lehetőségét, hogy a DBR megvalósítása során, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg, az abban foglalt konkrét beszerzési igényre vonatkozóan – a konkrét közbeszerzések tárgyától és jellegétől függően – a részajánlat-tétel lehetőségeket határozzon meg az ajánlattételi felhívásban. Ajánlatkérő a Kbt. 107. § (2) bekezdés alapján a DBR-ben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást (mennyiség, jellemzők stb.) az ajánlattételi felhívás(ok) megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő általános szerződési feltételeket határoz meg, amelyek az ajánlattételi felhívások szerinti eljárások eredményeként megkötött eseti szerződésekkel együtt értelmezendők.
Vorherige Bekanntmachung: 152602-2026
Interne Kennung: EKR001134872026
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: BIO szenázs készítés, behordás, kazalbrakás A szenázs betakarításakor kaszálni, rendsodorni, bálázázni+szecskázni, csomagolni, elszállítani a bálákat Darassa állattartó telepre (4060 Balmazújváros, 02060/6 hrsz.), ahol a kazalba rakást is el kell végezni a betakarított takarmányokkal. A csomagolást lehetőleg a kazalba rakás helyén kell elvégezni! Mennyiség: 20,25 hektár Főnövény: tritikálé és borsó
Interne Kennung: EKR001134872026/1