2. Verfahren
Verfahren
Titel: ROZBUDOWA SKRZYŻOWANIA W CIĄGU DROGI WOJEWÓDZKIEJ NR 401 NA ODCINKU OBWODNICY W M. GRODKÓW – SKRZYŻOWANIE NR 1 DW401/DW378/UL. WARSZAWSKA
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa skrzyżowania w ciągu drogi wojewódzkiej nr 401 na odcinku obwodnicy w m. Grodków – skrzyżowanie nr 1 DW401/DW378/ul. Warszawska zgodnie z warunkami SWZ. Kod i nazwa Wspólnego Słownika Zamówień: 45111000-8 – roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne; 45231000-5 – roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych; 45233000-9 – roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg; 45221000-2 – roboty budowlane w zakresie budowy mostów i tuneli, szybów i kolei podziemnej; 45255600-5 – roboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacji; 45316110-9 – instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego; 45314000-1 – instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych. 2. Opis przedmiotu zamówienia. Planowana inwestycja zlokalizowana jest na terenie Polski w granicach administracyjnych województwa opolskiego, w powiecie brzeskim, w gminie Grodków. Przedmiotem inwestycji jest rozbudowa istniejącego skrzyżowania drogi wojewódzkiej DW 401 z drogą wojewódzką DW 378 i drogą gminną ul. Warszawską DG 104380 O. Zakres inwestycji obejmuje budowę ronda turbinowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą: 1) rozbudowę odcinka drogi wojewódzkiej DW 401 od km 23+030,00 do km 23+720,00, 2) rozbudowę odcinka drogi wojewódzkiej DW 378 od km 21+290,00 do km 21+414,00, 3) rozbudowę odcinka drogi gminnej ul. Warszawskiej DG 104380 O od km 0+000,00 do km 0+128,00, 4) budowę chodników, 5) budowę poboczy, 6) przebudowę przepustu PZ1 pod drogą wojewódzką DW 401 w km 23+569,00, 7) rozbiórkę przepustów, 8) budowę odwodnienia, 9) budowę oświetlenia ulicznego, 10) budowę kanału technologicznego, 11) przebudowę kolidujących sieci elektroenergetycznych oraz teletechnicznych, 12) budowę oznakowania poziomego, pionowego oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego, 13) wycinkę kolidujących drzew oraz krzewów. Szczegółowy zakres zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej, przedmiarze robót oraz specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych
Interne Kennung: WP.3211.77.2025
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45221000 Bauarbeiten für Brücken, Tunnel, Schächte und Unterführungen, 45255600 Rohrschlangenbohrung, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: WP.3211.77.2025 (1)