2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van bomen en beplanting Gemeente Heerlen
Beschreibung: Het doel van de aanbestedingsprocedure is te komen tot een raamovereenkomst met 2 leveranciers: - 1 leverancier voor de perceel “levering van bomen” en - 1 leverancier voor de perceel “levering van beplanting”. contractwaarde bomen 270.000 euro en contractwaarde beplanting 420.000 euro.
Interne Kennung: I&A 7655
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Aanbesteding van bomen en beplanting in de gemeente Heerlen volgens een Europese openbare aanbestedingsprocedure.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03450000 Erzeugnisse von Forstbaumschulen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Het leveren van bomen gemeente Heerlen
Beschreibung: Het leveren van bomen in de gemeente Heerlen. contractwaarde voor het leveren van bomen in de gemeente Heerlen, gerekend over een periode van drie jaar is Euro 270.000.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 03452000 Bäume
Los: LOT-0002
Titel: Het leveren van beplanting gemeente Heerlen
Beschreibung: Het leveren van beplanting in de gemeente Heerlen. Het leveren van beplanting in de gemeente Heerlen met een contractwaarde van Euro 420.000 over een periode van drie jaar.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 03451000 Pflanzen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: I&A 7655
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 03450000 Boomkwekerijproducten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 03452000 Bomen
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 03451000 Planten