509321-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Reinigung von Schulen – DAS Schoonmaakdiensten
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDAS Schoonmaakdiensten
BeschreibungWelkom op het DAS voor schoonmaakdiensten voor Scholengroep Holland, stichting voor openbaar primair onderwijs. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze schoonmaakdiensten ingekocht. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle schoonmaakdiensten die nodig zijn voor een organisatie als Scholengroep Holland, stichting voor openbaar primair onderwijs met 3694 leerlingen en 354 medewerkers.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1