2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZŠ Sever, Lužická 1208, Hradec Králové – stavební úpravy pavilonu stravování – stavba
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou stavební úpravy objektu stravování a mimoškolní výchovy Základní školy Sever spočívající ve stavebních úpravách v podzemním a 1. nadzemním podlaží související s provozem stravování. V podzemním podlaží dochází k úpravám vyvolaným změnou dispozičního uspořádání a funkčního využití jednotlivých prostorů, zejména se jedná o nové hygienické zázemí pro pracovníky a denní místnost. Nové chladící a mrazící prostory jsou navrženy v místě původních. Je navržen nový výtah pro dopravu surovin mezi podzemním a 1. nadzemním podlažím. Předmětem realizace stavebních úprav v 1. nadzemním podlaží jsou varny, výdejny a prostory pro mytí nádobí vyvolané novým řešením uspořádání přípravy a výdeje obědů a novou technologií sběru a mytí nádobí. Součástí prací je i statické zajištění stropní konstrukce pod varnou. V prostoru jídelny dochází ke stavebním úpravám v souvislosti s novým řešením vzduchotechniky celého provozu. Dále jsou v jídelně navržena opatření, jejichž účelem je dosažení akustické pohody při provozu jídelny. Součástí stavebních úprav je nové řešení rozvodů technických zařízení budov v podzemním podlaží vyvolané novým uspořádáním technologie v prostoru kuchyně a nevyhovujícím stavem s ohledem na jejich stáří. Součástí předmětu veřejné zakázky je i poskytování záručního servisu.
Interne Kennung: MMHKTA202600000077
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45262900 Balkonarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 42416100 Aufzüge, 45313100 Installation von Aufzügen, 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001