See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Decoratie & sfeerverlichting Kerststad en evenementen
Beschreibung: De Gemeente Valkenburg aan de Geul wil een raamovereenkomst afsluiten met een partij die de sfeerverlichting en aankleding voor evenementen gaat verzorgen voor de komende jaren. Het zwaartepunt van de raamovereenkomst ligt op Kerstevenementen, maar de Gemeenste wenst de mogelijkheid te hebben ook aankleding voor andere evenementen in de toekomst af te nemen. 3 edities + 2 optionele edities
Interne Kennung: Z.1254376
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Alle geïnteresseerde partijen kunnen een inschrijving doen. Economisch meest voordelige inschrijving op basis van beste prijs/kwaliteit verhouding.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44812400 Tapezier- und Malerbedarf
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie hoofdopdracht. zie hoofdopdracht.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging met 2 x 1 jaren (edities)