See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RA Overspanningsafleiders 2026 – 2030
Beschreibung: Raamakkoord voor de levering, transport en lossing van laag-, midden- en hoogspanningsmetaaloxide-overspanningsafleiders in België en Duitsland. Dit omvat ook het voorzien van optionele diensten. De contractduur zal 4 jaar bedragen + 1 jaar levering. Lot 1: 30kV – 110 kV – 220kV – 380kV – overspanningstellers: overspanningsafleiders voor 50Hertz (Duitsland) Lot 2: 70kV – 110kV – 150kV: overspanningsafleiders voor Elia Transmission (België) Lot 3: 220kV – 380kV (380kV types hebben een mechanische gespecificeerde belastingssterkte nodig van 8kN): overspanningsafleiders voor Elia Transmission (België).
Interne Kennung: WS2489285054
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31216000 Überspannungsableiter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lot 1: 30kV – 110 kV – 220kV – 380kV – overspanningstellers: overspanningsafleiders voor 50Hertz (Duitsland)
Beschreibung: Overeenkomst voor het ontwerp, de fabricage, het testen, de levering en lossing van overspanningsafleiders in Duitsland. Dit omvat ook de levering van optionele diensten, en dit voor een periode van 4 jaar + 1 jaar levering. Apparatuur: overspanningsafleiders 30kV – 110kV – 220kV – 380kV – overspanningstellers Geschat volume: 1200 eenheden (+100%) Of enige andere vergelijkbare scope.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Lot 2: 70kV – 110kV – 150kV: overspanningsafleiders voor Elia Transmission (België)
Beschreibung: Overeenkomst voor het ontwerp, de fabricage, het testen, de levering en lossing van overspanningsafleiders in België. Dit omvat ook de levering van optionele diensten, en dit voor een periode van 4 jaar + 1 jaar levering. Apparatuur: overspanningsafleiders 70kV – 110kV – 150kV Geschat volume: 2000 eenheden Of enige andere vergelijkbare scope.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Lot 3: 220kV – 380kV (380kV types hebben een mechanische gespecificeerde belastingssterkte nodig van 8kN): overspanningsafleiders voor Elia Transmission (België)
Beschreibung: Overeenkomst voor het ontwerp, de fabricage, het testen, de levering en lossing van overspanningsafleiders in België. Dit omvat ook de levering van optionele diensten, en dit voor een periode van 4 jaar + 1 jaar levering. Apparatuur: overspanningsafleiders 220kV – 380kV Geschat volume: 200 eenheden Of enige andere vergelijkbare scope.
Interne Kennung: 3