See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka elektřiny na období 01.01.2026 – 31.12.2027
Beschreibung: Dodávka elektřiny na období 01.01.2026 – 31.12.2027 v předpokládaném množství 2 495 MWh.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dodávka elektřiny v rámci sdružených služeb dodávky elektřiny v napěťové hladině nízkého napětí
Beschreibung: Dodávka elektřiny v rámci sdružených služeb dodávky elektřiny v napěťové hladině nízkého napětí na období 01.01.2026 – 31.12.2027 v předpokládaném množství 2 241 MWh.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Dodávka elektřiny v rámci sdružených služeb dodávky elektřiny v napěťové hladině vysokého napětí
Beschreibung: Dodávka elektřiny v rámci sdružených služeb dodávky elektřiny v napěťové hladině vysokého napětí na období 01.01.2026 – 31.12.2027 v předpokládaném množství 254 MWh.
Interne Kennung: 2