509430-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Möbel – DAS Kantinemeubilair
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDAS Kantinemeubilair
BeschreibungWelkom op het DAS voor de levering van Kantinemeubilair voor de Borgesiusstichting. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van meubilair. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat al kantoormeubilair dat nodig is voor een organisatie als de Borgesiusstichting met 3801 leerlingen en 400 medewerkers.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
LosLOT-0000
TitelDAS OIG Kantinemeubilair
Interne Kennung1