See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dializni potrošni material, ter redno in izredno servisiranje monitorjev
Beschreibung: Nabava dializno potrošnega materiala, ter redno in izredno servisiranje monitorjev
Interne Kennung: JN-75918
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SKLOP 1: KRVNE LINIJE
Beschreibung: krvne linijie
Interne Kennung: 521378
Los: LOT-0002
Titel: SKLOP 2: DIALIZNI KONCENTRATI 4,2 in/ali 4,7 litra
Beschreibung: dializni koncentrati
Interne Kennung: 521379
Los: LOT-0003
Titel: SKLOP 2.1: DIALIZNI KONCENTRATI 4,2 in/ali 4,7 litra
Interne Kennung: 521380
Los: LOT-0004
Titel: SKLOP 3 KAPSULE/VREČKE Na- BIKARBONATA
Beschreibung: kapsule
Interne Kennung: 521381
Los: LOT-0005
Titel: SKLOP 4: SREDSTVA ZA DEZINFEKCIJO, DEKALCINACIJO IN NOTRANJE ČIŠČENJE DIALIZNIH MONITORJEV
Beschreibung: sredstva za dezinfekcijo
Interne Kennung: 521382
Los: LOT-0006
Titel: SKLOP 5: FILTRI ZA PRIPRAVO ULTRAČISTE VODE
Beschreibung: filtri
Interne Kennung: 521383
Los: LOT-0007
Titel: SKLOP 6: DEZINFEKCIJSKO SREDSTVO ZA ČIŠČENJE DIALIZNIH MONITORJEV
Beschreibung: dezinfekcijska sredstva
Interne Kennung: 521384
Los: LOT-0008
Titel: SKLOP 7: BPM MANŠETE vezane na aparat FRESENIUS 5008
Beschreibung: manšete
Interne Kennung: 521385
Los: LOT-0009
Titel: SKLOP 8: Cev za merjenje krvnega tlaka
Beschreibung: cev za merjenje krvnega tlaka
Interne Kennung: 521386
Los: LOT-0010
Titel: SKLOP 9: PACIENTOVA KARTICA
Beschreibung: PACIENTOVA KARTICA
Interne Kennung: 521387
Los: LOT-0011
Titel: SKLOP 10: KARTICA BCM - vezano na aparat BCM Fresenius medical Care
Beschreibung: KARTICA BCM
Interne Kennung: 521388
Los: LOT-0012
Titel: SKLOP 11: ELEKTRODE ZA MERJENJE BIOIMPEDANCE - vezano na aparat BCM Fresenius medcal Care
Beschreibung: ELEKTRODE ZA MERJENJE BIOIMPEDANCE
Interne Kennung: 521389
Los: LOT-0013
Titel: SKLOP 12: Hemodializatorji površine 1,7 m² (+/- 0,1 m²) - HF
Beschreibung: Hemodializatorji
Interne Kennung: 521390
Los: LOT-0014
Titel: SKLOP 13: Hemodializatorji površine 2,1 m² (+/- 0,1 m²) - HF
Interne Kennung: 521391
Los: LOT-0015
Titel: SKLOP 14: Hemodializatorji površine 2,4 m² (+/- 0,1 m²) - HF
Interne Kennung: 521392
Los: LOT-0016
Titel: SKLOP 15:Hemodializatorji površine 1,9 m² (+/- 0,1 m²) - HF, sc/24
Interne Kennung: 521393
Los: LOT-0017
Titel: SKLOP 16:Hemodializatorji površine 2,5 m² (+/- 0,1 m²) - HF, sc/24
Interne Kennung: 521394
Los: LOT-0018
Titel: SKLOP 17: IGLE ZA HD - 1
Beschreibung: IGLE
Interne Kennung: 521395
Los: LOT-0019
Titel: SKLOP 18: IGLE ZA HD - 2
Interne Kennung: 521396
Los: LOT-0020
Titel: SKLOP 19: SET ZA PRIKLJUČITEV IN IZKLJUČITEV
Beschreibung: SET ZA PRIKLJUČITEV IN IZKLJUČITEV
Interne Kennung: 521397
Los: LOT-0021
Titel: SKLOP 20: KLEME
Beschreibung: KLEME
Interne Kennung: 521398
Los: LOT-0022
Titel: SKLOP 21: REDNO IN IZREDNO SERVISIRANJE DIALIZNIH MONITORJEV FRESENIUS
Beschreibung: REDNO IN IZREDNO SERVISIRANJE DIALIZNIH MONITORJEV FRESENIUS
Interne Kennung: 521399
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste