See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAČUNALA I RAČUNALNA OPREMA
Beschreibung: Predmet nabave je nabava računala i računalne opreme koja uključuje nabavu osobnih, sve u jedan (All-in-one) i prijenosnih računala, monitora, prijenosnih pisača i periferne računalne opreme, za obveznike središnje javne nabave sukladno članku 12. Uredbe o unutarnjem ustrojstvu Središnjeg državnog ureda za središnju javnu nabavu (NN, broj 97/20) i za zdravstvene ustanove iz Odluke Vlade Republike Hrvatske (NN, broj 42/25).
Interne Kennung: 2/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Osobno računalo PC1
Beschreibung: Nabava osobnih računala, oznake PC1, sukladno zahtjevima iz tehničke specifikacije i ostalog propisanog u ovoj Dokumentaciji o nabavi.
Interne Kennung: 2/2026-1
Los: LOT-0002
Titel: Osobno računalo PC2
Beschreibung: Nabava osobnih računala, oznake PC2, sukladno zahtjevima iz tehničke specifikacije i ostalog propisanog u ovoj Dokumentaciji o nabavi.
Interne Kennung: 2/2026-2
Los: LOT-0003
Titel: Osobno računalo PC3
Beschreibung: Detaljan opis kriterija jednakovrijednosti za osobno računalo PC3, nalazi se u dokumentu Tehničke specifikacije Grupa 3, u listu TS opis.
Interne Kennung: 2/2026-3
Los: LOT-0004
Titel: Sve u jedan računalo ALL24
Beschreibung: Nabava Sve u jedan računalo, oznake ALL24, sukladno zahtjevima iz tehničke specifikacije i ostalog propisanog u ovoj Dokumentaciji o nabavi.
Interne Kennung: 2/2026-4
Los: LOT-0005
Titel: Sve u jedan računalo ALL27
Beschreibung: Nabava Sve u jedan računalo, oznake ALL27, sukladno zahtjevima iz tehničke specifikacije i ostalog propisanog u ovoj Dokumentaciji o nabavi.
Interne Kennung: 2/2026-5
Los: LOT-0006
Titel: Prijenosno računalo NB14 i DOCK14
Beschreibung: Nabava prijenosnog računala, oznake NB14 i DOCK14, sukladno zahtjevima iz tehničke specifikacije i ostalog propisanog u ovoj Dokumentaciji o nabavi.
Interne Kennung: 2/2026-6
Los: LOT-0007
Titel: Prijenosno računalo NB15 i DOCK15
Beschreibung: Nabava prijenosnog računala, oznake NB15 i DOCK15, sukladno zahtjevima iz tehničke specifikacije i ostalog propisanog u ovoj Dokumentaciji o nabavi.
Interne Kennung: 2/2026-7
Los: LOT-0008
Titel: Prijenosno računalo NB17
Beschreibung: Nabava prijenosnog računala, oznake NB17, sukladno zahtjevima iz tehničke specifikacije i ostalog propisanog u ovoj Dokumentaciji o nabavi.
Interne Kennung: 2/2026-8
Los: LOT-0009
Titel: Monitor MON24
Beschreibung: Nabava monitora, oznake MON24, sukladno zahtjevima iz tehničke specifikacije i ostalog propisanog u ovoj Dokumentaciji o nabavi.
Interne Kennung: 2/2026-9
Los: LOT-0010
Titel: Monitor MON27
Beschreibung: Nabava monitora, oznake MON27, sukladno zahtjevima iz tehničke specifikacije i ostalog propisanog u ovoj Dokumentaciji o nabavi.
Interne Kennung: 2/2026-10
Los: LOT-0011
Titel: Prijenosni pisač
Beschreibung: Nabava prijenosnog pisača, oznake PRIJENOSNI PISAČ, sukladno zahtjevima iz tehničke specifikacije i ostalog propisanog u ovoj Dokumentaciji o nabavi.
Interne Kennung: 2/2026-11
Los: LOT-0012
Titel: Periferna računalna oprema
Beschreibung: Nabava periferne računalne opreme, oznake: MIŠ, MIŠ BEŽIČNI, TIPKOVNICA, TIPKOVNICA SMART CR, DVDRW, sukladno zahtjevima iz tehničke specifikacije i ostalog propisanog u ovoj Dokumentaciji o nabavi.
Interne Kennung: 2/2026-12