2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka 2 kusů roleb pro úpravu ledové plochy
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je postupné dodání 2 kusů roleb pro úpravu ledové plochy v Multifunkční sportovní a kulturní hale v Brně (dále jen „MFH“), kterou bude provozovat zadavatel. Obě rolby budou dodány v modro – stříbrné barevné kombinaci (s převažující stříbrnou barvou) s parametry dle technické specifikace, která tvoří přílohu zadávací dokumentace, a která bude následně převzata jako příloha smlouvy. Součástí dodávky je i doprava roleb do místa plnění (MFH), uvedení do provozu, zaškolení obsluhy (zaměstnanců zadavatele, a to při dodávce první rolby; při dodávce druhé rolby k zaškolení nedojde) a záruční servis (pravidelný servis v záruční době). Součástí dodávky roleb je i předložení veškerých dokladů, které se k nim vztahují (návody, servisní knížky atd.). Rolby musí být nové a stejného druhu (nemůže tedy jít například o rozdílné modely); zadavatel nepřipouští dodávku repasovaných roleb, ani zapůjčení náhradní rolby v případě prodlení s dodávkou. Bližší informace jsou uvedeny v přílohách zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37481000 Eisaufbereitungsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Dodávka 2 kusů roleb pro úpravu ledové plochy