2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu na wykonywanie echokardiografii, usg brzucha oraz usg tarczycy
Beschreibung: Przedmiotem konkursu ofert jest wykonywanie echokardiografii, usg brzucha oraz usg tarczycy na rzecz pacjentów Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi z siedzibą w Tuszynie, ul. Szpitalna 5, 95-080 Tuszyn
Interne Kennung: 2026/29/NO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85120000 Dienstleistungen von Arztpraxen und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ogłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu którego przedmiotem jest wykonywanie echokardiografii, usg brzucha oraz usg tarczycy
Beschreibung: Postępowanie konkursowe na wykonywanie echokardiografii, usg brzucha oraz usg tarczycy na rzecz pacjentów Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi siedzibą w Tuszynie, ul. Szpitalna 5, 95-080 Tuszyn
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak