See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa drukarek, skanerów, urządzeń wielofunkcyjnych na potrzeby wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz na rzecz instytucji kultury
Beschreibung: Zamawiający podzielił zamówienia na sześć części szczegółowo opisane w formularzu oferty oraz OPZ. Szczegółowe zapotrzebowanie ilościowe określone zostało w ogłoszeniu w poszczególnych częściach.
Vorherige Bekanntmachung: 76001-2025
Interne Kennung: OR-D-III.272.79.2025.MK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZEŚĆ I ZAMÓWIENIA – Drukarki
Beschreibung: 1. Drukarka cz/b formatu A3 typ 1- 1 2. Drukarka cz/b formatu A4 typ 1- 22 3. Drukarka cz/b formatu A4 typ 2 - 39 4. Drukarka do etykiet/kodów kreskowych- 17 5. Drukarka igłowa- 6 6. Drukarka kolorowa formatu A3 typ 1- 2 7. Drukarka kolorowa formatu A3 typ 2- 6 8. Drukarka kolorowa formatu A4 typ 1- 21 9. Drukarka kolorowa formatu A4 typ 2- 4 10. Drukarka kolorowa A0 ze skanerem wielkoformatowym- 1
Interne Kennung: OR-D-III.272.79.2025.MK/I
Los: LOT-0002
Titel: CZEŚĆ II ZAMÓWIENIA – Skanery
Beschreibung: 1. Skaner formatu A4- 5 2. Skaner formatu A3- 2
Interne Kennung: OR-D-III.272.79.2025.MK/II
Haupteinstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen
Los: LOT-0003
Titel: CZEŚĆ III ZAMÓWIENIA – Urządzenia wielofunkcyjne
Beschreibung: 1. Urządzenie wielofunkcyjne cz/b formatu A4 typ 1- 7 2. Urządzenie wielofunkcyjne cz/b formatu A4 typ 2- 4 3. Urządzenie wielofunkcyjne kolorowe formatu A4 typ 1- 31 3. Urządzenie wielofunkcyjne kolorowe formatu A4 typ 2- 4 5. Urządzenie wielofunkcyjne cz/b formatu A3 typ 1- 4 6. Urządzenie wielofunkcyjne cz/b formatu A3 typ 2- 1 7. Urządzenie wielofunkcyjne kolorowe formatu A3 typ 1- 37 8. Urządzenie wielofunkcyjne kolorowe formatu A3 typ 2- 10
Interne Kennung: OR-D-III.272.79.2025.MK/III
Haupteinstufung (cpv): 30121300 Reproduktionsgeräte
Los: LOT-0004
Titel: CZEŚĆ IV ZAMÓWIENIA – Urządzenia wielofunkcyjne wysokowydajne
Beschreibung: 1. Urządzenie wielofunkcyjne wysokowydajne cz/b- 1 2. Urządzenie wielofunkcyjne wysokowydajne kolorowe- 8
Interne Kennung: OR-D-III.272.79.2025.MK/IV
Los: LOT-0005
Titel: CZEŚĆ V ZAMÓWIENIA – Urządzenia wielofunkcyjne dla MCPS
Beschreibung: 1. Urządzenie wielofunkcyjne kolorowe formatu A4 typ 2- 5
Interne Kennung: OR-D-III.272.79.2025.MK/V
Los: LOT-0006
Titel: CZEŚĆ VI ZAMÓWIENIA – Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne dla UMWM
Beschreibung: 1. Drukarka kolorowa formatu A4 typ 1- 6 2. Urządzenie wielofunkcyjne kolorowe formatu A3 typ 1- 1
Interne Kennung: OR-D-III.272.79.2025.MK/VI
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker