See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa żywienia osób umieszczonych w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców o profilu rodzinnym i męskim w Placówce Straży Granicznej w Lesznowoli oraz osób doprowadzanych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa żywienia osób umieszczonych w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców o profilu rodzinnym i męskim w Placówce Straży Granicznej w Lesznowoli oraz osób doprowadzanych, zgodnie z wymaganiami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Miejsce świadczenia usługi: Strzeżony Ośrodek dla Cudzoziemców w PSG w Lesznowoli: blok męski i blok rodzinny, Lisówek 21, 05-600 Grójec.
Vorherige Bekanntmachung: 315114-2026
Interne Kennung: 8/FI/ZM/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa żywienia osób umieszczonych w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców o profilu rodzinnym i męskim w Placówce Straży Granicznej w Lesznowoli oraz osób doprowadzanych, zgodnie z wymaganiami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.