2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup laptopów i stacji roboczych z oprogramowaniem biurowym, monitorów, drukarek, skanerów (w tym wielkoformatowych i do książek), czytników kodów kreskowych oraz otwieraczy korespondencji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup laptopów i stacji roboczych z oprogramowaniem biurowym, monitorów, drukarek, skanerów (w tym wielkoformatowych i do książek), czytników kodów kreskowych oraz otwieraczy korespondencji zgodnie z SWZ wraz z załącznikami w szczególności zgodnie ze specyfikacją techniczną stanowiącą załącznik nr 1 do projektu umowy oraz projektem umowy stanowiącym załącznik nr 7. Opis przedmiotu zamówienia: Przedmiot zamówienia Ilość Laptop pracowniczy 16" z oprogramowaniem biurowym 27 Monitor pracowniczy 38 Stacja robocza typu AllInOne z oprogramowaniem biurowym 51 Skaner biurkowy 37 Czytnik kodów kreskowych 40 Drukarka kodów kreskowych 40 Skaner wielkoformatowy 1 Drukarka wielofunkcyjna 26 Skaner książek 1 Otwieracz korespondencji 1 Klucz zabezpieczający U2F 1100
Vorherige Bekanntmachung: 414623-2026
Interne Kennung: ZW-I.272.44.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30213300 Tischcomputer, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30237270 Koffer und Taschen für tragbare Computer, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30216130 Strichcodeleser, 30232110 Laserdrucker, 30131500 Brieföffnungsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001