See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Medicinski potrošni materijal
Beschreibung: Predmet nabave je medicinski potrošni materijal. Nabavlja se medicinski potrošni materijal prema vrsti, količini, opisu i tehničkim specifikacijama navedenim u Troškovniku – tehničkoj specifikaciji koji je objavljen uz ovu dokumentaciju te čini sastavni dio ove dokumentacije, te prema svim ostalim zahtjevima koji su ovom Dokumentacijom o nabavi i prilozima traženi.
Interne Kennung: 05-39/26-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lancete jednokratne za kapilarno uzimanje krvi
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Lancete jednokratne za kapilarno uzimanje krvi
Interne Kennung: 05-39/26-2026-1
Los: LOT-0002
Titel: Vakumski sistem za vađenje krvi
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Vakumski sistem za vađenje krvi
Interne Kennung: 05-39/26-2026-2
Los: LOT-0003
Titel: Epruvete za određivanje sedimentacije na aparatu VES MATIC 20
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Epruvete za određivanje sedimentacije na aparatu VES MATIC 20
Interne Kennung: 05-39/26-2026-3
Los: LOT-0004
Titel: Pokrovna i predmetna stakla
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Pokrovna i predmetna stakla
Interne Kennung: 05-39/26-2026-4
Los: LOT-0005
Titel: Reagensi za rad na aparatu IL GEM PREMIER 3500 ANALIZATOR ili odgovarajuće
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Reagensi za rad na aparatu IL GEM PREMIER 3500 ANALIZATOR ili odgovarajuće
Interne Kennung: 05-39/26-2026-5
Los: LOT-0006
Titel: Bočice za staničnu kulturu (hranjive podloge za izolaciju mikroorganizama iz krvi ) koje se upotrebljavaju s instrumentima BD BACTEC
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala –Bočice za staničnu kulturu (hranjive podloge za izolaciju mikroorganizama iz krvi ) koje se upotrebljavaju s instrumentima BD BACTEC
Interne Kennung: 05-39/26-2026-6
Los: LOT-0007
Titel: Sterilne posudice za uzimanje uzoraka za mikrobiološku obradu
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Sterilne posudice za uzimanje uzoraka za mikrobiološku obradu
Interne Kennung: 05-39/26-2026-7
Los: LOT-0008
Titel: Posude za infektivni otpad
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Posude za infektivni otpad
Interne Kennung: 05-39/26-2026-8
Los: LOT-0009
Titel: Test trake za određivanje glukoze
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Test trake za određivanje glukoze
Interne Kennung: 05-39/26-2026-9
Los: LOT-0010
Titel: Ambalaža plastična za magistralne pripravke
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Ambalaža plastična za magistralne pripravke
Interne Kennung: 05-39/26-2026-10
Los: LOT-0011
Titel: Sredstva za njegu kože
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Sredstva za njegu kože
Interne Kennung: 05-39/26-2026-11
Los: LOT-0012
Titel: Zatvoreni sistem šprica 3 u 1 za pripremu autologne plazme s koncentriranim trombocitima
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Zatvoreni sistem šprica 3 u 1 za pripremu autologne plazme s koncentriranim trombocitima
Interne Kennung: 05-39/26-2026-12
Los: LOT-0013
Titel: Kemijski indikator za kontrolu etilen-oksid sterilizacije i ljepljiva traka bez indikatora za procese sterilizacije
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Kemijski indikator za kontrolu etilen-oksid sterilizacije i ljepljiva traka bez indikatora za procese sterilizacije
Interne Kennung: 05-39/26-2026-13
Los: LOT-0014
Titel: Potrošni materijal za automatski injektor za MSCT uređaj
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Potrošni materijal za automatski injektor za MSCT uređaj
Interne Kennung: 05-39/26-2026-14
Los: LOT-0015
Titel: Ulje za masažu
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Ulje za masažu
Interne Kennung: 05-39/26-2026-15
Los: LOT-0016
Titel: Spremnik za ovlaživanje
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala –Spremnik za ovlaživanje
Interne Kennung: 05-39/26-2026-16
Los: LOT-0017
Titel: Kemikalije
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala –Kemikalije
Interne Kennung: 05-39/26-2026-17
Los: LOT-0018
Titel: Droge za čaj
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Droge za čaj
Interne Kennung: 05-39/26-2026-18
Los: LOT-0019
Titel: Tekuće sredstvo za uporabu u aparatima za pranje i dezinfekciju urinskih posuda i instrumenata
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Tekuće sredstvo za uporabu u aparatima za pranje i dezinfekciju urinskih posuda i instrumenata
Interne Kennung: 05-39/26-2026-19
Los: LOT-0020
Titel: Boca za urin muška
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala –Boca za urin muška
Interne Kennung: 05-39/26-2026-20
Los: LOT-0021
Titel: Vlažna komora za oko
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Vlažna komora za oko
Interne Kennung: 05-39/26-2026-21
Los: LOT-0022
Titel: Špatule drvene za grlo
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Špatule drvene za grlo
Interne Kennung: 05-39/26-2026-22
Los: LOT-0023
Titel: Štapići za čišćenje i njegu usne šupljine
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Štapići za čišćenje i njegu usne šupljine
Interne Kennung: 05-39/26-2026-23
Los: LOT-0024
Titel: Bubrežasta zdjelica jednokratna
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Bubrežasta zdjelica jednokratna
Interne Kennung: 05-39/26-2026-24
Los: LOT-0025
Titel: Gumirano platno
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Gumirano platno
Interne Kennung: 05-39/26-2026-25
Los: LOT-0026
Titel: Set gravitacijski za enteralnu prehranu
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Set gravitacijski za enteralnu prehranu
Interne Kennung: 05-39/26-2026-26
Los: LOT-0027
Titel: Skalpeli za jednokratnu upotrebu
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Skalpeli za jednokratnu upotrebu
Interne Kennung: 05-39/26-2026-27
Los: LOT-0028
Titel: Vrećice papirnate
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Vrećice papirnate
Interne Kennung: 05-39/26-2026-28
Los: LOT-0029
Titel: Termometar bez žive
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Termometar bez žive
Interne Kennung: 05-39/26-2026-29
Los: LOT-0030
Titel: Ogrtač vlies (flis) zeleni, nesterilni
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Ogrtač vlies (flis) zeleni, nesterilni
Interne Kennung: 05-39/26-2026-30
Los: LOT-0031
Titel: Registrirajući papiri
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Registrirajući papiri
Interne Kennung: 05-39/26-2026-31
Los: LOT-0032
Titel: Brisači
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Brisači
Interne Kennung: 05-39/26-2026-32
Los: LOT-0033
Titel: Sredstva za 3D dezinfekciju prostora suhim zamagljivanjem
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Sredstva za 3D dezinfekciju prostora suhim zamagljivanjem
Interne Kennung: 05-39/26-2026-33
Los: LOT-0034
Titel: Vrećice urinske sterilne s ispustom
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Vrećice urinske sterilne s ispustom
Interne Kennung: 05-39/26-2026-34
Los: LOT-0035
Titel: Šprice za jednokratnu upotrebu
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Šprice za jednokratnu upotrebu
Interne Kennung: 05-39/26-2026-35
Los: LOT-0036
Titel: Set za kateterizaciju centralnih vena Seldinger metodom
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Set za kateterizaciju centralnih vena Seldinger metodom
Interne Kennung: 05-39/26-2026-36
Los: LOT-0037
Titel: Držač za EU bocu 500 ml
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Držač za EU bocu 500 ml
Interne Kennung: 05-39/26-2026-37
Los: LOT-0038
Titel: Razni kateteri
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Razni kateteri
Interne Kennung: 05-39/26-2026-38
Los: LOT-0039
Titel: Čepovi za kateter
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Čepovi za kateter
Interne Kennung: 05-39/26-2026-39
Los: LOT-0040
Titel: EKG elektrode 1
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala –EKG elektrode 1
Interne Kennung: 05-39/26-2026-40
Los: LOT-0041
Titel: Kateter silikonski Tieman sa balonom
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Kateter silikonski Tieman sa balonom
Interne Kennung: 05-39/26-2026-41
Los: LOT-0042
Titel: Potrošni materijal za Hamelton medical respiratore
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Potrošni materijal za Hamelton medical respiratore
Interne Kennung: 05-39/26-2026-42
Los: LOT-0043
Titel: Obloge za rane 1
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Obloge za rane 1
Interne Kennung: 05-39/26-2026-43
Los: LOT-0044
Titel: Obloge za rane 2
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Obloge za rane 2
Interne Kennung: 05-39/26-2026-44
Los: LOT-0045
Titel: Sanitetski materijal
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Sanitetski materijal
Interne Kennung: 05-39/26-2026-45
Los: LOT-0046
Titel: Flasteri
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Flasteri
Interne Kennung: 05-39/26-2026-46
Los: LOT-0047
Titel: Rukavice kirurške sterilne sa puderom
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Rukavice kirurške sterilne sa puderom
Interne Kennung: 05-39/26-2026-47
Los: LOT-0048
Titel: Elastične sanitetske mrežice
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Elastične sanitetske mrežice
Interne Kennung: 05-39/26-2026-48
Los: LOT-0049
Titel: Zaštitni materijal 1
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Zaštitni materijal 1
Interne Kennung: 05-39/26-2026-49
Los: LOT-0050
Titel: Zaštitni materijal 2
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Zaštitni materijal 2
Interne Kennung: 05-39/26-2026-50
Los: LOT-0051
Titel: Sterilne injekcijske i pen igle
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Sterilne injekcijske i pen igle
Interne Kennung: 05-39/26-2026-51
Los: LOT-0052
Titel: Tubus endotrahealni s balonom
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Tubus endotrahealni s balonom
Interne Kennung: 05-39/26-2026-52
Los: LOT-0053
Titel: Potrošni materijal za respirator Savina i Medela
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala –Potrošni materijal za respirator Savina i Medela
Interne Kennung: 05-39/26-2026-53
Los: LOT-0054
Titel: Potrošni materijal za respirator Filips Respironix Trilogy EV300
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Potrošni materijal za respirator Filips Respironix Trilogy EV300
Interne Kennung: 05-39/26-2026-54
Los: LOT-0055
Titel: Pelene
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Pelene
Interne Kennung: 05-39/26-2026-55
Los: LOT-0056
Titel: Rukavice za jednokratnu upotrebu
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Rukavice za jednokratnu upotrebu
Interne Kennung: 05-39/26-2026-56
Los: LOT-0057
Titel: Ulošci za inkontinenciju
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Ulošci za inkontinenciju
Interne Kennung: 05-39/26-2026-57
Los: LOT-0058
Titel: Podlošci za krevet kod inkontinencije
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Podlošci za krevet kod inkontinencije
Interne Kennung: 05-39/26-2026-58
Los: LOT-0059
Titel: Antiseptici i dezinficijensi 1
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Antiseptici i dezinficijensi 1
Interne Kennung: 05-39/26-2026-59
Los: LOT-0060
Titel: Dezinficijens za endoskope i termolabilne instrumente
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Dezinficijens za endoskope i termolabilne instrumente
Interne Kennung: 05-39/26-2026-60
Los: LOT-0061
Titel: Heparinizirane šprice
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Heparinizirane šprice
Interne Kennung: 05-39/26-2026-61
Los: LOT-0062
Titel: Igle za akupunkturu
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Igle za akupunkturu
Interne Kennung: 05-39/26-2026-62
Los: LOT-0063
Titel: Potrošni materijal kompatibilan s uređajima i aparatima proizvođača Drager
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Potrošni materijal kompatibilan s uređajima i aparatima proizvođača Drager
Interne Kennung: 05-39/26-2026-63
Los: LOT-0064
Titel: Četkica sukcijska za oralnu njegu
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Četkica sukcijska za oralnu njegu
Interne Kennung: 05-39/26-2026-64
Los: LOT-0065
Titel: Set za kisik
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Set za kisik
Interne Kennung: 05-39/26-2026-65
Los: LOT-0066
Titel: Setovi za infuziju i transfuziju
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Setovi za infuziju i transfuziju
Interne Kennung: 05-39/26-2026-66
Los: LOT-0067
Titel: Proizvodi za sigurnu primjenu intravenske terapije
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Proizvodi za sigurnu primjenu intravenske terapije
Interne Kennung: 05-39/26-2026-67
Los: LOT-0068
Titel: Potrošni materijal za respiratornu njegu
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Potrošni materijal za respiratornu njegu
Interne Kennung: 05-39/26-2026-68
Los: LOT-0069
Titel: Maska za aplikaciju kisika s cijevi
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Maska za aplikaciju kisika s cijevi
Interne Kennung: 05-39/26-2026-69
Los: LOT-0070
Titel: Antiseptici i dezinficijensi 2
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Antiseptici i dezinficijensi 2
Interne Kennung: 05-39/26-2026-70
Los: LOT-0071
Titel: Antiseptici i dezinficijensi 3
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Antiseptici i dezinficijensi 3
Interne Kennung: 05-39/26-2026-71
Los: LOT-0072
Titel: Plastična štrcaljka za enteralnu prehranu
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Plastična štrcaljka za enteralnu prehranu
Interne Kennung: 05-39/26-2026-72
Los: LOT-0073
Titel: Potrošni materijal za pripremu i primjenu infuzijske terapije i regionalne anestezije
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Potrošni materijal za pripremu i primjenu infuzijske terapije i regionalne anestezije
Interne Kennung: 05-39/26-2026-73
Los: LOT-0074
Titel: Detergentni antiseptik za higijensko pranje ruku
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala –Detergentni antiseptik za higijensko pranje ruku
Interne Kennung: 05-39/26-2026-74
Los: LOT-0075
Titel: Štrcaljka dvodjelna za jednokratnu upotrebu
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Štrcaljka dvodjelna za jednokratnu upotrebu
Interne Kennung: 05-39/26-2026-75
Los: LOT-0076
Titel: Četkica za čišćenje intrakanila
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Četkica za čišćenje intrakanila
Interne Kennung: 05-39/26-2026-76
Los: LOT-0077
Titel: Elektrode za defibrilaciju ( Zoll )
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Elektrode za defibrilaciju ( Zoll )
Interne Kennung: 05-39/26-2026-77
Los: LOT-0078
Titel: Želučana sonda
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Želučana sonda
Interne Kennung: 05-39/26-2026-78
Los: LOT-0079
Titel: Nazogastrična /duodenalna sonda
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Nazogastrična /duodenalna sonda
Interne Kennung: 05-39/26-2026-79
Los: LOT-0080
Titel: Čep za kanilu
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala –Čep za kanilu
Interne Kennung: 05-39/26-2026-80
Los: LOT-0081
Titel: Standardna kanila intravenozna bez zaštitnog mehanizma (PUR)
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Standardna kanila intravenozna bez zaštitnog mehanizma (PUR)
Interne Kennung: 05-39/26-2026-81
Los: LOT-0082
Titel: Kateter Nelaton
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Kateter Nelaton
Interne Kennung: 05-39/26-2026-82
Los: LOT-0083
Titel: Kateter Foley, sterilan, silikonski, ch 12-24
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Kateter Foley, sterilan, silikonski, ch 12-24
Interne Kennung: 05-39/26-2026-83
Los: LOT-0084
Titel: Kateter Foley
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Kateter Foley
Interne Kennung: 05-39/26-2026-84
Los: LOT-0085
Titel: Samoljepivi vanjski kateter
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Samoljepivi vanjski kateter
Interne Kennung: 05-39/26-2026-85
Los: LOT-0086
Titel: Kateter aspiracijski
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Kateter aspiracijski
Interne Kennung: 05-39/26-2026-86
Los: LOT-0087
Titel: Kemijski indikator za parnu sterilizaciju
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Kemijski indikator za parnu sterilizaciju
Interne Kennung: 05-39/26-2026-87
Los: LOT-0088
Titel: Rukavi za sterilizaciju sa tri kemijska indikatora
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Rukavi za sterilizaciju sa tri kemijska indikatora
Interne Kennung: 05-39/26-2026-88
Los: LOT-0089
Titel: Materijal za Holter EKG-a (Holter Medilog Darwin V2 )
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Materijal za Holter EKG-a (Holter Medilog Darwin V2 )
Interne Kennung: 05-39/26-2026-89
Los: LOT-0090
Titel: Vrećice za sterilizaciju
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Vrećice za sterilizaciju
Interne Kennung: 05-39/26-2026-90
Los: LOT-0091
Titel: Posudica za uzimanje uzoraka kapaciteta 40 ml sa graduacijom po 1 ml
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – Posudica za uzimanje uzoraka kapaciteta 40 ml sa graduacijom po 1 ml
Interne Kennung: 05-39/26-2026-91
Los: LOT-0092
Titel: EKG elektrode 2
Beschreibung: Nabava medicinskog potrošnog materijala – EKG elektrode 2
Interne Kennung: 05-39/26-2026-92