2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi reklamowe w portalach społecznościowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa zakupu reklam w mediach społecznościowych na potrzeby kampanii realizowanych przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów. Celem kampanii będzie informowanie o działaniach rządu, programach rządowych, zmianach przepisów prawnych oraz prezentacji zmian i rozwiązań dla poszczególnych grup społecznych i beneficjentów tych programów, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia (zwanym dalej: OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz Projektowanymi postanowieniami umowy (zwanymi dalej: PPU), stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 208571-2026
Interne Kennung: PN-9/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2023 r. poz. 1605, ze zm.), Zamawiający wyznacza termin składania ofert na czas nie krótszy niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. W przedmiotowej sprawie uzasadnieniem skrócenia terminu składania ofert jest konieczność niezwłocznej realizacji działań promocyjnych związanych z wydatkowaniem środków z Krajowego Planu Odbudowy, do którego nabory kończą się 30 czerwca 2026 r. oraz środków z Finansowego Instrumentu Zwiększenia Bezpieczeństwa Europy SAFE, obejmująca m.in. działania informacyjne, materiały audiowizualne. Kampanie muszą zostać przeprowadzone możliwie niezwłocznie, aby skuteczne było osiągnięcie zamierzonego efektu, dojście z przekazem informacyjnym do społeczeństwa zainteresowanego programami i zapewnienie właściwej widoczności działań w odpowiednim czasie. Skrócenie terminu składania ofert do 15 dni jest więc niezbędne i w pełni uzasadnione – przedmiot zamówienia jest ściśle określony w OPZ, a złożenie oferty nie wiąże się z dużym nakładem pracy. Powyższe, przy uwzględnieniu faktu, że środki na realizację zamówienia zostały zabezpieczone w budżecie na 2026 r. i konieczne jest całkowite rozliczenie umowy do końca grudnia 2026 roku, uzasadnia realizację zamówienia najpóźniej do 31 grudnia 2026 lub do wyczerpania łącznego maksymalnego wynagrodzenia, wynikającego z realizacji umowy, w zależności od tego, które z tych zdarzeń nastąpi wcześniej. Wyczerpuje to przesłankę z art. 436 pkt 1 ustawy pzp, nakładającą na Zamawiającego obowiązek wskazania planowanego terminu zakończenia usługi (…) określonych w dniach, tygodniach, miesiącach lub latach, chyba że wskazanie daty wykonania umowy jest uzasadnione obiektywną przyczyną.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79341000 Werbedienste, 79341400 Werbekampagnen
5. Los
Los: LOT-0001