50958-2025 - Ergebnis
Niederlande – Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte – Inzet extern personeel project- en programmasecretaris en regisseur samenwerkingsverbanden
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInzet extern personeel project- en programmasecretaris en regisseur samenwerkingsverbanden
BeschreibungHet betreft de tijdelijke inzet van extern personeel ten behoeve van de profielen project- en programmasecretaris en regisseur samenwerkingsverbanden voor de gemeente Den Haag. het doel van deze aanbesteding is het aangaan van 3 Raamovereenkomsten met aanbieders. Op het moment dat er een tijdelijke vacature/opdracht is wordt deze door een minicompetitie uitgezet bij de gecontracteerde aanbieders.
Interne Kennung221909103
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensHet betreft een Europese openbare procedure waarbij de gemeente Den Haag met 3 aanbieders een raamovereenkomst wenst te sluiten. Per uitvraag vindt tussen deze Ondernemers een minicompetitie plaats op basis van de beste prijs/kwaliteitverhouding van de kandidaat.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
LosLOT-0000
Optionen
Beschreibung der OptionenZie beschrijving opties in aanbestedingsdocumenten.