See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup i dostawa artykułów do żywienia pacjentów do Stołecznego Centrum Opiekuńczo Leczniczego w Warszawie Sp. z o. o”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa artykułów/produktów na potrzeby kuchni w celu przygotowywania posiłków dla pacjentów Stołecznego Centrum Opiekuńczo-Leczniczego Sp. z o. o. w Warszawie z siedzibą przy ul. Mehoffera 72/74, 03-131 Warszawa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik Nr 2.1-2.9 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 230902-2025
Interne Kennung: ZP/10/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Mięso
Beschreibung: Mięso
Interne Kennung: ZP/10/2025-1
Haupteinstufung (cpv): 15119000 Verschiedenes Fleisch