509594-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa sprzętu jednorazowego użytku II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu jednorazowego użytku II
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego użytku z podziałem na 11 Pakietów, na potrzeby 116 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SPZOZ w Opolu, sukcesywnie przez okres trwania umowy: Pakiet 1 SJU/Różne Pakiet 2 SJU/Igły specjalne, zestawy do kaniulacji, ostrza chirurgiczne Pakiet 3 SJU/Kaniule, igły, strzykawki, przedłużacze Pakiet 4 SJU/Sprzęt do tlenoterapii Pakiet 5 SJU/Klipsy chirurgiczne, drenaż Pakiet 6 SJU/Endoskopia - kleszcze, pętle Pakiet 7 SJU/Materiały szewne Pakiet 8 SJU/Sterylizacja - testy, wskaźniki, etykiety Pakiet 9 SJU/Endoskopia - testy ureazowe Pakiet 10 SJU/Osprzęt do laparoskopii Pakiet 11 SJU/Zestaw PEG do przezskórnej endoskopowej gastrostomii Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z podziałem na części („Pakiety”) został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – Formularze asortymentowo - cenowe.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1 SJU/Różne
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie Pakietu nr 1 SJU/Różne został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – Formularze asortymentowo cenowe.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji
LosLOT-0002
TitelPakiet 2 SJU/Igły specjalne, zestawy do kaniulacji, ostrza chirurgiczne
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie Pakietu 2 SJU/Igły specjalne, zestawy do kaniulacji, ostrza chirurgiczne został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – Formularze asortymentowo cenowe.
LosLOT-0003
TitelPakiet 3 SJU/Kaniule, igły, strzykawki, przedłużacze
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie Pakietu nr 3 SJU/Kaniule, igły, strzykawki, przedłużacze został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – Formularze asortymentowo cenowe.
LosLOT-0004
TitelPakiet 4 SJU/Sprzęt do tlenoterapii
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie Pakietu nr 4 SJU/Sprzęt do tlenoterapii został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – Formularze asortymentowo cenowe.
LosLOT-0005
TitelPakiet 5 SJU/Klipsy chirurgiczne, drenaż
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie Pakietu nr 5 SJU/Klipsy chirurgiczne, drenaż został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – Formularze asortymentowo cenowe.
LosLOT-0006
TitelPakiet 6 SJU/Endoskopia - kleszcze, pętle
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie Pakietu nr 6 SJU/Endoskopia - kleszcze, pętle został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – Formularze asortymentowo cenowe.
LosLOT-0007
TitelPakiet 7 SJU/Materiały szewne
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie Pakietu nr 7 SJU/Materiały szewne został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – Formularze asortymentowo cenowe.
LosLOT-0008
TitelPakiet 8 SJU/Sterylizacja - testy, wskaźniki, etykiety
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie Pakietu nr 8 SJU/Sterylizacja - testy, wskaźniki, etykiety został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – Formularze asortymentowo cenowe.
LosLOT-0009
TitelPakiet 9 SJU/Endoskopia - testy ureazowe
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie Pakietu nr 9 SJU/Endoskopia - testy ureazowe został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – Formularze asortymentowo cenowe.
LosLOT-0010
TitelPakiet 10 SJU/Osprzęt do laparoskopii
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie Pakietu nr 10 SJU/Osprzęt do laparoskopii został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – Formularze asortymentowo cenowe.
LosLOT-0011
TitelPakiet 11 SJU/Zestaw PEG do przezskórnej endoskopowej gastrostomii
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie Pakietu nr 11 SJU/Zestaw PEG do przezskórnej endoskopowej gastrostomii został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – Formularze asortymentowo cenowe.