2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nové Sedlo – Drahonice – dodávka zemního plynu 2025–2029 II
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním vybraným dodavatelem na dodávku zemního plynu v předpokládaném objemu 120 000 m3/rok pro plynovou kotelnu III. kategorie o celkovém nejvyšším tepelném výkonu 486,4 kW. Součástí dodávky bude bezúplatná instalace, provozování a obsluha palivového hospodářství skládající se z odpařovací stanice a zásobníku zkapalněného zemního plynu s minimálním objemem 45 m3, které bude využíváno jako zdroj topného média. Palivové hospodářství bude napojeno na stávající potrubní rozvod uložený v zemi, který je veden na patu kotelny a je propojen s technologickým zařízením kotelny. Další součástí dodávky bude bezúplatná likvidace veškerého vzniklého odpadu a doložení prohlášení o vlastnostech všech použitých komponentů a materiálů včetně dodávaného zemního plynu.
Interne Kennung: VS-177441-9/ČJ-2024-800097-VERZAK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65400000 Andere Energieversorgungsquellen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Případné změny sazby DPH nebo v případě změny sazeb zákonných poplatků (daň z plynu), bude cena pro tento případ upravena písemným dodatkem k této smlouvě, a to na změněnou hodnotu DPH nebo daně z plynu.