See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego i sieciowego dla jednostek Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie-Edycja II/2026
Beschreibung: 1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa różnego sprzętu komputerowego dla jednostek Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Sprzęt komputerowy stanowiący przedmiot niniejszego zamówienia (w ramach każdego z Zadań)musi być wolny od wad prawnych i fizycznych oraz fabrycznie nowy (w tym nie eksploatowany w żaden sposób oraz nie wykorzystywany w celach prezentacyjnych lub ekspozycyjnych,a także nie pochodzący z odsprzedaży),wykonany z fabrycznie nowych komponentów/podzespołów,kompletny,sprawny oraz wprowadzony do obrotu zgodnie z aktami prawnymi wdrażającymi Dyrektywy Nowego Podejścia co potwierdza oznaczenie CE,zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dalszy opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia,o którym mowa powyżej,tzw.Opis techniczno-zakresowy przedmiotu zamówienia–podaje Zał.2SWZ odpowiednio dla danego Zadania.2.Zamawiający dokonuje wyodrębnienia przedmiotu zamówienia na 25 samodzielnych części,z których każda nazywana jest w dalszej części SWZ „Zadaniem”,dopuszczając tym samym składanie ofert częściowych na każdą z tych części.3.Opis techniczny przedmiotu zamówienia [rodzaj sprzętu komputerowego i wyposażenia w ramach danego Zadania, ilość,parametry techniczne,funkcjonalne lub inne wymagane przez Zamawiającego właściwości minimum dla poszczególnych Zadań składających się na przedmiot zamówienia,określa Zał.2SWZ.Sprzęt komputerowy opisany w Zał.2SWZ został opisany również z dodatkowym wyodrębnieniem pod nazwą „podzadanie”.Ilość podzadań zwanych w dalszej części SWZ „podzadaniami”–w ramach każdego z zadań określa Zał.nr 2SWZ. Podzadanie nie stanowi odrębnego Zadania,lecz jedynie część zamówienia w ramach danego Zadania.4.Z zastrzeżeniem dodatkowych postanowień ust.5 niniejszego działu,ilekroć w postanowieniach poniższych niniejszego dokumentu SWZ (i jej załącznikach),bez bliższego określenia,używany będzie zwrot SPRZĘT–należy przez to rozumieć całość sprzętu komputerowego, wymagań technicznych i serwisowych,wyszczególnionych w opisie przedmiotu zamówienia w Zał.2 SWZ(w odniesieniu do danego Zadania),w tym oprogramowania,jeżeli w zakres Zadania w Zał.2SWZ wchodzi również oprogramowanie.5.Ilekroć dalej w postanowieniach niniejszego dokumentu SWZ mowa będzie (bez bliższego określenia) o SPRZĘCIE w Zadaniu,SPRZĘCIE z Zadania,czy też o oferowanym w ramach Zadania/Zadań SPRZĘCIE)–należy przez to rozumieć SPRZĘT w rozumieniu tego pojęcia wskazanym w ust.4 powyżej,tyle że w zakresie ograniczającym się odpowiednio do danego Zadania,którego dotyczy opis przedmiotu zamówienia wskazany w Zał.2SWZ.6.Celem niniejszego postępowania jest otrzymanie SPRZĘTU o określonej w SWZ jakości i funkcjonalności a nie konkretnej marki czy innego rodzaju oznaczenia lub technologii określonego producenta.Znajdujące się w Zał.2SWZ wskazania na markę,model czy innego rodzaju oznaczenia określonego producenta mają charakter jedynie przykładowy i nie należy ich traktować jako wymagań odnoszących się do przedmiotu niniejszego zamówienia, a należy je rozpatrywać wyłącznie w kategoriach wskazań o charakterze informacyjnym (niewiążących dla Wykonawców).Zamawiający dopuszcza również zaoferowanie innego produktu niż wskazany jako przykładowy,pod warunkiem,że będzie odpowiadał parametrom technicznym, funkcjonalnym i innym podobnym właściwościom minimum wskazanym dla SPRZĘTU w Zał.2SWZ.7.W zakres niniejszego zamówienia (realizacji dostawy, o której mowa w postanowieniach powyższych) wchodzi minimum (odpowiednio dla Zadania/ Zadań,na które składana będzie oferta):1)Sprzedaż i dostarczenie Zamawiającemu zaoferowanego SPRZĘTU z Zadania/Zadań w miejsce (zwane dalej „Miejscem Dostarczenia Sprzętu”),którym będzie wskazane przez Zamawiającego pomieszczenie Uczelnianego Centrum Informatyki ZUT w Szczecinie,znajdujące się w budynku Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii zlokalizowanym przy ul.Jagiellońskiej 20-21,70-363Szczecin(parter-wymagane jest wniesienie sprzętu do pomieszczenia);2)Zapewnienie Zamawiającemu wolnej od wad prawnych licencji w odniesieniu do tych elementów SPRZĘTU w tym Zadaniu/Zadaniach,które stosownie do Zał.nr2SWZ wymagają wskazanego tam oprogramowania/innych programów komputerowych.Jeżeli treść Zał.2 SWZ nie stanowi w konkretnym przypadku inaczej zakres wymaganej licencji obejmuje licencję pełną i bezterminową.Dostarczone oprogramowanie/inne programy komputerowe muszą być fabrycznie nowe,nieużywane nigdy wcześniej oraz nie aktywowane nigdy wcześniej na żadnym urządzeniu,pochodzą z legalnego źródła i przeznaczone są do dystrybucji na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami polskiego prawa.Zamawiający nie dopuszcza oprogramowania tzw.refurbished (odnowionego).3)Udzielenie Zamawiającemu gwarancji na zaoferowany,dostarczony i wydany Zamawiającemu SPRZĘT w Zadaniu.Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji na SPRZĘT w Zadaniu przez okres nie krótszy niż okres wskazany dla Sprzętu w danym Zadaniu/podzadaniu,w Zał.nr 2SWZ.Uwaga:tam gdzie w poszczególnych Zadaniach/podzadaniach w Zał.2SWZ gwarancja nie została określona,minimalny termin gwarancji wynosi:a)36 miesięcy–dla zestawów komputerowych,terminali,jednostek stacjonarnych komputerów (w tym AiO),monitorów, dysków;b)24 miesiące–dla pozostałego Sprzętu z Zał.2SWZ,innego niż w pkt a) powyżej;4)Uzyskanie i wydanie Zamawiającemu:•Dokumentu gwarancyjnego na okoliczność udzielenia Zamawiającemu gwarancji,o której mowa powyżej (w zakresie wynikającym ze złożonej oferty),•Instrukcji korzystania i poprawnej eksploatacji (w tym serwisowania i konserwacji) SPRZĘTU,•Inne dokumenty,jeżeli są niezbędne do korzystania ze Sprzętu lub zostały wymienione Zał.nr nr 2SWZ lub Wzorze Umowy wymaganym dla danego Zadania na podstawie działu XIX ust.1SWZ dokumenty do wydania Zamawiającemu na etapie odbioru SPRZĘTU.8.Szczegółowo zakres i sposób spełnienia świadczeń, o których mowa powyżej, określa Wzór Umowy wyznaczony dla danego Zadania, stosownie do postanowień działu XIX ust.1 SWZ.
Interne Kennung: ZP/SK/II/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 1 jest dostawa Komputera przenośnego 1 szt. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 1) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 2 jest dostawa Urządzenie wielofunkcyjne kolorowe. Zamawiana liczba 1 szt. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 2) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 3 jest dostawa Kolorowe urządzenia wielofunkcyjne. Zamawiana liczba 2 szt. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 3) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 4 jest dostawa Komputery stacjonarne. Zamawiana liczba 2 szt. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 4) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 5 jest dostawa Filtry prywatyzująca do ekranu 14.5’’. Zamawiana liczba 4 szt. i Stacje dokujące / replikatory portów. Zamawiana liczba 4 szt. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 5) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 6 jest dostawa Komputery Mini PC/Nettop. Zamawiana liczba 11 szt. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 6) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 7 jest dostawa Komputery przenośne. Zamawiana liczba 8 szt. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 7) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 8 jest dostawa Monitory ciekłokrystaliczne. Zamawiana liczba 9 szt. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 8) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 9 jest dostawa Komputer przenośny. Zamawiana liczba 1 szt. i Stacja dokująca do laptopa. Zamawiana liczba 1 szt., 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 9) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 10 jest dostawa Atramentowe, kolorowe urządzenie wielofunkcyjne. Zamawiana liczba 1 szt. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 10) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 11 jest dostawa Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne z faksem. Zamawiana liczba 1 szt. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 11) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 12 jest dostawa Komputer przenośny. Zamawiana liczba 1 szt. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 12) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 13 jest dostawa Komputery stacjonarne. Zamawiana liczba 2 szt.i Monitory ciekłokrystaliczne. Zamawiana liczba 2 szt. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 13) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 14 jest dostawa Komputer przenośny. Zamawiana liczba 1 szt. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 14) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 15 jest dostawa Komputery stacjonarne. Zamawiana liczba 20 szt. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 15) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 16 jest dostawa Komputery stacjonarne. Zamawiana liczba 15 szt.i Monitory ciekłokrystaliczne. Zamawiana liczba 15 szt. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 16) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 17 jest dostawa Komputer stacjonarny. Zamawiana liczba 1 szt. i Komputer przenośny. Zamawiana liczba 1 szt., 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 17) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 18
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 18 jest dostawa Komputer stacjonarny w obudowie stojącej. Zamawiana liczba 2 szt. i Monitor ciekłokrystaliczny. Zamawiana liczba 2 szt.i Akcesoria. Zamawiana liczba 2 komplety. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 18) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 19
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 19 jest dostawa Komputer stacjonarny w obudowie Tiny. Zamawiana liczba 1 szt. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 19) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie 20
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 20 jest dostawa Komputery stacjonarne. Zamawiana liczba 8 szt.,Monitor ciekłokrystaliczny. Zamawiana liczba 9 szt. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 20) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie 21
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 21 jest dostawa Komputer stacjonarny w obudowie stojącej. Zamawiana liczba 1 szt. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 21) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie 22
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 22 jest dostawa Monitor ciekłokrystaliczny. Zamawiana liczba 15 szt. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 22) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 22
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie 23
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 23 jest dostawa Moduły LoRa® Gateway w formacie miniPCI-e. Zamawiana liczba 15 szt., Płyty routera (RouterBOARD) przeznaczone do montażu w obudowie wraz z obudowami. Zamawiana liczba 15 kompletów., Zarządzalne 8-portowe przełączniki Smart (Switch L2) PoE z 2 slotami SFP. Zamawiana liczba 15 szt. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 23) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 23
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie 24
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 24 jest dostawa Oficjalne zasilacze USB-C z obsługą USB Power Delivery (PD) – przeznaczone do Raspberry Pi 5. Zamawiana liczba 30 szt., Jednopłytkowe komputery (SBC) w formacie Raspberry Pi, 85 × 56 mm. Zamawiana liczba 15 szt., Jednopłytkowe komputery (SBC) w formacie Raspberry Pi, 85 × 56 mm. Zamawiana liczba 15 szt., Waveshare PoE HAT (F), nakładki Power over Ethernet do Raspberry Pi 5. Zamawiana liczba 30 szt. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 24) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 24
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie 25
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 25 jest dostawa Zestaw 2 × pamięć RAM DDR3 4 GB 1333MHz CL9 Low Profile. Zamawiana liczba 15 kompletów (30 szt.), Zarządzalna listwa zasilająca z monitorem poboru energii (typ gniazda E). Zamawiana liczba 5 szt. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 25) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 25