2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT-beheerdiensten
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is om één Leverancier te contracteren voor het uitvoeren van ICT-beheerdiensten (Microsoft 365 en Azure). Zie Beschrijvend Document voor een volledige beschrijving van de (scope van de) Opdracht. Voor de Opdracht gelden de volgende plafondbedragen: Beheer Microsoft 365 en Azure (prijs per jaar) € 365.000 excl. BTW Uurtarieven projecten: All-in uurtarief projectleider € 140,00 excl. BTW Uurtarieven projecten: All-in uurtarief architect € 140,00 excl. BTW Uurtarieven projecten: All-in uurtarief consultant € 105,00 excl. BTW Implementatie-/transitiekosten (eenmalige kosten) € 60.000 excl. BTW Zie Beschrijvend Document voor een volledige beschrijving.
Interne Kennung: VRFGV0041
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing.
2. Procedure
Procedure
Title: ICT-beheerdiensten
Internal identifier: VRFGV0041
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Niet van toepassing.