509659-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Mikroskope – Zobrazovací systém pro buněčné kultivace
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZobrazovací systém pro buněčné kultivace
BeschreibungZabezpečení potřebných podmínek pro úspěšnou realizaci výzkumu a vývoje v podmínkách Univerzity obrany při studování prostorové struktury tkání a buněk
Interne KennungZD52/2025-KA
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungZabezpečení potřebných podmínek pro úspěšnou realizaci výzkumu a vývoje v podmínkách Univerzity obrany při studování prostorové struktury tkání a buněk.