See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udostępnienie elektrycznego zespołu trakcyjnego ED250 na potrzeby realizacji jazd testowych systemu GSM-R w ramach projektu „Budowa infrastruktury systemu ERTMS/GSM-R na liniach kolejowych PKP PLK S.A. w ramach NPW ERTMS - faza I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udostępnienie przez PKP Intercity S.A. elektrycznego zespołu trakcyjnego serii ED250 (Pendolino) wraz z niezbędną obsługą trakcyjną i techniczną na potrzeby realizacji jazd testowych systemu GSM-R prowadzonych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. na linii kolejowej nr 4 Centralna Magistrala Kolejowa. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 1. Zapewnienie jednego elektrycznego zespołu trakcyjnego serii ED250 posiadającego aktualne dopuszczenie do eksploatacji na sieci PKP PLK S.A; 2. Zapewnienie obsługi trakcyjnej obejmującej maszynistę oraz personel wymagany do prowadzenia przejazdów testowych; 3. Zapewnienie personelu technicznego niezbędnego do przygotowania i obsługi pojazdu; 4. Zapewnienie gotowości technicznej pojazdu do realizacji jazd z prędkością do 250 km/h; 5. Umożliwienie montażu, zasilania, eksploatacji oraz demontażu aparatury pomiarowej wykorzystywanej podczas badań systemu GSM-R; 6. Realizację przejazdów zgodnie z harmonogramem testów oraz dyspozytorskimi rozkładami jazdy opracowywanymi przez Zamawiającego.. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Opisie przedmiotu zamówienia (dalej: OPZ), stanowiącym Załącznik nr 1 do Zaproszenia do negocjacji. Termin realizacji zamówienia: od 17 sierpnia 2026 r. do 30 listopada 2026 r.
Interne Kennung: 9090/IREZA1/1/03189/03134/26/P
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98300000 Diverse Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usług polegających na udostępnieniu przez PKP Intercity S.A. elektrycznego zespołu trakcyjnego serii ED250 (Pendolino) wraz z niezbędną obsługą trakcyjną i techniczną na potrzeby realizacji jazd testowych systemu GSM R prowadzonych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. na linii kolejowej nr 4 Centralna Magistrala Kolejowa. Realizacja Usług polegać będzie w szczególności na: - zapewnieniu jednego elektrycznego zespołu trakcyjnego serii ED250 posiadającego aktualne dopuszczenie do eksploatacji na sieci PKP PLK S.A.; - zapewnieniu obsługi trakcyjnej wymaganej do prowadzenia przejazdów testowych; - zapewnieniu personelu technicznego niezbędnego do przygotowania i obsługi pojazdu; - zapewnieniu gotowości technicznej pojazdu do realizacji jazd z prędkością do 250 km/h; - umożliwieniu montażu, zasilania, eksploatacji oraz demontażu aparatury pomiarowej wykorzystywanej podczas badań systemu GSM R; - realizację przejazdów zgodnie z harmonogramem testów oraz dyspozytorskimi rozkładami jazdy opracowywanymi przez Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 1 do Zaproszenia do negocjacji.