2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa oleju napędowego na potrzeby Portu Lotniczego Rzeszów - Jasionka im. Rodziny Ulmów Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia, są sukcesywny dostawy oleju napędowego ON oraz ONA2 na potrzeby Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów Sp. z o.o. Szczegóły dotyczące zamówienia, stanowi załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Wzór Umowy, stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: DZZ.261.21.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 350 000 Liter