509718-2026 - Ergebnis
Tschechien – Netzwerkinfrastruktur – Zvýšení redundance a bezpečnosti síťové infrastruktury DTM
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZvýšení redundance a bezpečnosti síťové infrastruktury DTM
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je redesing a doplnění sítové infrastruktury projektu Digitální technické mapy Prahy a Středočeského kraje (DTM) pro zvýšení robustnosti, redundance, a bezpečnosti. Projekt je realizován na základě Usnesení Zastupitelstva HMP č. 34/20 ze dne 24.2.2022. Projekt byl dne 1.7.2024 spuštěn do ostrého provozu a byl provozován v režimu Významného informačního systému ve smyslu zák. č. 181/2014 Sb., o kybernetické bezpečnosti a o změně souvisejících zákonů, s tím, že ve smyslu zák. č. 264/2025 Sb., o kybernetické bezpečnosti, resp. vyhlášky č. 408/2025 Sb. se nyní jedná o regulovanou službu. Hlavním cílem veřejné zakázky je zabezpečit plně automatizované přepadávání při výpadku jednoho z datových center (DC) nebo konektivity mezi nimi, naplnění bezpečnostních požadavků stanovených zák. č. 264/2025 Sb., o kybernetické bezpečnosti a plné oddělení infrastruktury DTM PSK od LAN zadavatelů. Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka nárazníkových switchů na straně infrastruktury IPR a SČK s příslušenstvím. Součástí plnění bude (nová) implementace bezpečnostního protokolu MACsec. Součástí předmětu plnění budou dále veškeré implementační, testovací a související služby nezbytné k řádné realizaci předmětu plnění veřejné zakázky.
Interne KennungZAK 25-0100
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
5. Los
LosLOT-0001