See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem prawomocnego pozwolenia na budowę kompleksu sportowo-rekreacyjnego wraz z pływalnią w Plewiskach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej, wielobranżowego projektu wykonawczego, przedmiarów robót i kosztorysów inwestorskich, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót oraz informacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia wraz z uzyskaniem wszelkich wymaganych warunków, uzgodnień, opinii i decyzji, w tym ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę dla inwestycji polegającej na budowie kompleksu sportowo-rekreacyjnego wraz z pływalnią w Plewiskach. 2. Przedmiotem umowy jest również sprawowanie nadzoru autorskiego podczas realizacji robót budowlanych na podstawie dokumentacji projektowej dla wskazanej powyżej Inwestycji.
Interne Kennung: ZP.271.35.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau