2. Verfahren
Verfahren
Titel: realizacja robót związanych z projektem „Zielona Gmina” w Żninie
Beschreibung: Realizacja usług ogrodniczych polegających na sadzeniu nowych oraz pielęgnacji istniejących roślin, rozszczelnieniu powierzchni betonowych oraz instalacji systemów nawadniającego i oświetleniowego. Zakres prac: 1) Zabiegi pielęgnacyjne przeprowadzone na drzewostanie istniejącym, 2) Sadzenie drzew z zaprawą dołów z mocowaniem, 3) Sadzenie krzewów i bylin w przygotowane rabaty, 4) Wykonanie ściółkowania ze zrębków drzewnych, 5) Sadzenie krzewów w gruncie, 6) Zakładanie łąk kwietnych, 7) Regeneracja istniejącego trawnika na działce nr 746 8) Zakup i transport materiałów, 9) Jednoroczna pielęgnacja zieleni w okresie gwarancyjnym, 10) Odmulenie zbiornika retencyjnego, działka nr 1048/9 11) Rozszczelnienie nawierzchni betonowych, działka nr 889 12) Wykonanie systemu nawadniania i oświetlenia niskonapięciowego Placu Wolności i Ulicy Śniadeckich. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera projekt oraz opis technicznym instalacji nawodnienia i oświetlenia.
Interne Kennung: ZP.271.17.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0001