509744-2026 - Ergebnis
Polen – Schuhwerk – Dostawa trzewików ćwiczebnych tropikalnych wzór 2010 wzór 920PZ/MON.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa trzewików ćwiczebnych tropikalnych wzór 2010 wzór 920PZ/MON.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa trzewików ćwiczebnych tropikalnych wzór 2010 wzór 920PZ/MON zgodnie z aktualną "Wojskową Dokumentacją Techniczno - Technologiczną". 2. Wykonawca winien dostarczyć przedmiot zamówienia w następującej ilości: 6000 kpl. ( w tym: ilość podstawowa: 3000 kpl. ilość w opcji: 3000 kpl.); 3. Szczegóły dotyczące przedmiotu zamówienia i kryteriów oceny ofert zostaną zamieszczone w Specyfikacji Warunków Zamówienia, która wraz z "Wojskową Dokumentacją Techniczno - Technologiczną" zostanie przekazana Wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Vorherige Bekanntmachung143021-2026
Interne Kennungnr sprawy 4/2026
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18800000 Schuhwerk
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18830000 Sicherheitsschuhe
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung4/2026
Optionen
Beschreibung der OptionenPrzedmiotem zamówienia jest dostawa trzewików ćwiczebnych tropikalnych wzór 2010 wzór 920PZ/MON zgodnie z zestawieniem: ilość podstawowa: 3000 kpl., ilość w opcji: 3000 kpl., razem 6000 kpl. przy czym ilości ujęte w opcji mogą być wykorzystane wg potrzeb Zamawiającego. O zamiarze skorzystania z prawa opcji wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia, Zamawiający poinformuje Wykonawcę (pisemnie lub e –mailem lub faksem) w terminie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik do Specyfikacji Warunków Zamówienia, która zostanie wraz z zaproszeniem do składania ofert przekazana Wykonawcom, którzy wykażą spełnienie warunków udziału w postępowaniu oraz brak podstaw wykluczenia.