See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: WYKONANIE ZADANIA WŁASNEGO GMINY Z ZAKRESU UTRZYMANIA CZYSTOŚCI I PORZĄDKU”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania własnego Gminy Ząbkowice Śląskie polegającego na utrzymaniu porządku i czystości na terenach będących w zarządzie gminy, w szczególności na terenach publicznych, chodnikach, ulicach, placach, skwerach, terenach zielonych oraz innych miejscach ogólnodostępnych.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WYKONANIE ZADANIA WŁASNEGO GMINY Z ZAKRESU UTRZYMANIA CZYSTOŚCI I PORZĄDKU