See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst: Leveren van milieuvriendelijke schoonmaakproducten en onderhoudsmaterialen voor gemeente en ocmw Meise
Beschreibung: De opdracht betreft de levering van milieuvriendelijke schoonmaakproducten en schoonmaakmaterialen voor professioneel gebruik in gebouwen en infrastructuur beheerd door het lokaal bestuur, waaronder administratieve gebouwen, scholen, sport- en cultuurinfrastructuur en andere gemeentelijke voorzieningen. De producten en materialen moeten geschikt zijn voor dagelijks en periodiek professioneel gebruik. De opdrachtnemer draagt bij tot een efficiënt beheer van het leveringsproces en een rationeel verbruik van de schoonmaakmiddelen, in overeenstemming met de bepalingen van dit bestek.
Interne Kennung: PPP06B-3381/6077/2026484
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel, 33771000 Papiersanitärartikel