2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na dodávky netrakčních jednotek pro dálkovou dopravu
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody podle § 131 Zákona mezi zadavatelem a vybraným dodavatelem. Předmětem Rámcové dohody je úprava postupu při uzavírání dílčích kupních smluv na: a) výroby a dodávky až 90 ks osobních železničních vozů s rychlostí nejméně 230 km/h umožňujících spojení do netrakční pevné soupravy s tlakotěsnými mezivozovými přechody, plně způsobilých k provozu na železničních tratích normálního rozchodu 1 435 mm na území Evropy (souhrnně dále jen „vozy“ nebo samostatně „vůz“), a to konkrétně následujících druhů vozů: • Afmpz - řídící vůz 1. třídy, s kapacitou minimálně 44 míst; • Ampz - vůz 1. třídy s kapacitou minimálně 55 míst; • BRmpz - jídelní vůz (sedadla u stolů) s oddílem 2. třídy, s kapacitou minimálně 26 míst ve 2. vozové třídě a minimálně 18 míst v bistru; • Bbmpz - multifunkční vůz 2. třídy s 3 místy pro PRM cestující, WC PRM a místy pro děti s kapacitou minimálně 50 míst; • Bmpz = vůz 2. třídy s kapacitou minimálně 80 míst, • Bdmpz = vůz 2. třídy s prostorem pro přepravu minimálně 12 jízdních kol s kapacitou minimálně 60 míst a se standardním UIC mezivozovým rozhraním b) dodávky náhradních dílů a konstrukčních celků výměnného systému
Interne Kennung: 56758/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34620000 Schienenfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34631000 Teile für Lokomotiven oder rollendes Material
5. Los
Los: LOT-0001