2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę krytego basenu w Nowym Tomyślu”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej pływalni krytej wraz z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień i decyzji administracyjnych, w tym pozwolenia na budowę. 2. Zakres Przedmiotu Umowy obejmuje w szczególności wykonanie i przekazanie Zamawiającemu następujących opracowań: 1) koncepcja wraz z programem funkcjonalnym i wizualizacjami 2) badania i opinia geotechniczna w zakresie koniecznym dla prawidłowego wykonania robót budowlanych 3) projekt architektoniczno – budowlany wraz z projektem zagospodarowania terenu 4) projekt techniczny/wykonawczy, który powinien zawierać co najmniej poniższe opracowania: a) projekt konstrukcyjno-budowlany wraz z niezbędnymi obliczeniami i wynikami obliczeń statyczno-wytrzymałościowych, b) projekt branży sanitarnej wraz z niezbędnymi obliczeniami hydraulicznymi, parametrami urządzeń, zawierający regulacje instalacji, wymiary elementów i instalacji, charakterystyczne przekroje, rozwinięcia, zestawienia elementów i urządzeń instalacji, c) projekt branży elektrycznej wraz z niezbędnymi obliczeniami parametrów elektrycznych, zestawieniami urządzeń wraz z ich danymi technicznymi, d) projekt branży teletechnicznej wraz z zestawieniami urządzeń i ich danych technicznych, e) projekt architektury wnętrz, f) projekt zagospodarowania terenu, g) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót. 5) scenariusz pożarowy, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 17 września 2021 r. w sprawie uzgadniania projektu zagospodarowania działki lub terenu, projektu architektoniczno-budowlanego oraz projektu technicznego pod względem ochrony przeciwpożarowej, 6) instrukcja bezpieczeństwa pożarowego wraz z wyposażeniem, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 czerwca 2010 r. w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 822 z późn. zm.), 7) inwentaryzacja zieleni, w tym dendrologiczna, projekt ochrony zieleni, projekt nasadzeń kompensacyjnych. 3. Wykonawca w ramach wynagrodzenia umownego, zobowiązany jest także do sprawowania nadzoru autorskiego w zakresie, o którym mowa w art. 20 ust. 1 pkt 4 ustawy z dnia 7 lipca 1994 roku Prawo budowlane. 4. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. Informacje uzupełniające: Zamawiający wymaga, aby maksymalny współczynnik przenikania ciepła dla całej ślusarki (szklenie i profile rozpatrywane razem) wynosił k≤ 0.9. Szklenie trójszybowe. Współczynnik przenikania promieniowania słonecznego g=0.35. 5. Zgodnie z art. 126 ust. 1 PZP Zamawiający wezwie wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni od dnia wezwania, podmiotowych środków dowodowych, jeżeli wymagał ich złożenia w ogłoszeniu o zamówieniu lub dokumentach zamówienia, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych. 6. Zamawiający skorzysta z art. 139 ust. 1 PZP, tj.: Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 7. Każdy Wykonawca może złożyć w niniejszym postępowaniu tylko jedną ofertę/ 8. Zestawienie dokumentów, które składają się na ofertę: 1) Wypełniony formularz ofertowy (wg wzoru – załącznik nr 2 do SWZ), 2) oświadczenie JEDZ; 3) oświadczenie Wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k Rozporządzenia 833/2014 4) odpis lub informacja z KRS lub z CEiDG, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest uprawomocniona do jego reprezentowania; 5) potwierdzenie wniesienia wadium. Dodatkowo do oferty należy dołączyć – jeśli dotyczy: 6) pełnomocnictwo upoważniające do złożenia oferty, o ile ofertę podpisuje pełnomocnik; 7) pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – dotyczy ofert składanych przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, 8) zobowiązanie podmiotu trzeciego; 9) oświadczenie JEDZ dla każdego z podmiotów udostępniających Wykonawcy zasoby, o ile wykonawca polega na zasobach innych podmiotów; 10) oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k Rozporządzenia 833/2014 (jeżeli dotyczy); 11) oświadczenie JEDZ dla każdego z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, w przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia; 12) oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k Rozporządzenia 833/2014 dla każdego z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, w przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia; 13) oświadczenie z art. 117 ust. 4 Pzp, o którym mowa w rozdz. X ust. 6 SWZ (jeżeli dotyczy).
Vorherige Bekanntmachung: 353360-2026
Interne Kennung: ZP.271.15.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71354000 Kartografiedienste, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej pływalni krytej wraz z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień i decyzji administracyjnych, w tym pozwolenia na budowę. 2. Zakres Przedmiotu Umowy obejmuje w szczególności wykonanie i przekazanie Zamawiającemu następujących opracowań: 1) koncepcja wraz z programem funkcjonalnym i wizualizacjami 2) badania i opinia geotechniczna w zakresie koniecznym dla prawidłowego wykonania robót budowlanych 3) projekt architektoniczno – budowlany wraz z projektem zagospodarowania terenu 4) projekt techniczny/wykonawczy, który powinien zawierać co najmniej poniższe opracowania: a) projekt konstrukcyjno-budowlany wraz z niezbędnymi obliczeniami i wynikami obliczeń statyczno-wytrzymałościowych, b) projekt branży sanitarnej wraz z niezbędnymi obliczeniami hydraulicznymi, parametrami urządzeń, zawierający regulacje instalacji, wymiary elementów i instalacji, charakterystyczne przekroje, rozwinięcia, zestawienia elementów i urządzeń instalacji, c) projekt branży elektrycznej wraz z niezbędnymi obliczeniami parametrów elektrycznych, zestawieniami urządzeń wraz z ich danymi technicznymi, d) projekt branży teletechnicznej wraz z zestawieniami urządzeń i ich danych technicznych, e) projekt architektury wnętrz, f) projekt zagospodarowania terenu, g) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót. 5) scenariusz pożarowy, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 17 września 2021 r. w sprawie uzgadniania projektu zagospodarowania działki lub terenu, projektu architektoniczno-budowlanego oraz projektu technicznego pod względem ochrony przeciwpożarowej, 6) instrukcja bezpieczeństwa pożarowego wraz z wyposażeniem, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 czerwca 2010 r. w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 822 z późn. zm.), 7) inwentaryzacja zieleni, w tym dendrologiczna, projekt ochrony zieleni, projekt nasadzeń kompensacyjnych. 3. Wykonawca w ramach wynagrodzenia umownego, zobowiązany jest także do sprawowania nadzoru autorskiego w zakresie, o którym mowa w art. 20 ust. 1 pkt 4 ustawy z dnia 7 lipca 1994 roku Prawo budowlane. 4. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. Informacje uzupełniające: Zamawiający wymaga, aby maksymalny współczynnik przenikania ciepła dla całej ślusarki (szklenie i profile rozpatrywane razem) wynosił k≤ 0.9. Szklenie trójszybowe. Współczynnik przenikania promieniowania słonecznego g=0.35.