509776-2026 - Ergebnis
Ungarn – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Vegyszerek és fogyóeszközök beszerzése V. (2025)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vegyszerek és fogyóeszközök beszerzése V. (2025)
Beschreibung: NSZKK által elvégzendő vizsgálatokhoz szükséges 4475 doboz/darab/üveg/csomag/pár/tekercs Laboratóriumi fogyóanyagok beszerzése nettó 235 294 905 Ft/24 hónap keretösszegben. Teljesítés helyére történő szállítás Ajánlattevő feladata. Jelen keretmegállapodásos eljárás alapján megkötésre kerülő Keretmegállapodás (továbbiakban: KM) 2. részében Ajánlatkérő egyedileg felmerülő igényeit a Kbt.105. § (1) bek.a) pont szerint rendeli meg. A KM 2. részében a Kereskedelmi-műszaki táblázatban szereplő termékeket az értékelési szempontra (legalacsonyabb ár) adott ajánlattevői áron köteles szállítani. A KM 2. részének szabályai: Kbt. 105. § (1) bekezdés a) pont alapján Ajánlatkérő egyedileg felmerülő igénye alapján konkrétan megrendelni kívánt specifikációjú termékek és mennyisége alapján közvetlen megrendelést küld a nyertes ajánlattevő részére. Ajánlatkérő egy ajánlattevővel köti meg a keretmegállapodást. A szerződés feltételei ismertek és a keretmegállapodásban rögzítettek.
Vorherige Bekanntmachung: 125122-2025
Interne Kennung: EKR000177072025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EKR000177072025/1