509778-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dieselkraftstoff – DODÁVKY NAFTY PRO TSM LITOMĚŘICE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDODÁVKY NAFTY PRO TSM LITOMĚŘICE
BeschreibungPředmět zadávacího řízení: Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody podle ust. § 131 ZZVZ mezi zadavatelem a jedním dodavatelem, a to na dobu 4 let (dále jen „rámcová smlouva“). Předmět veřejné zakázky: Předmětem plnění veřejných zakázek na základě rámcové smlouvy jsou dodávky motorové nafty (motorová nafta splňující požadavky ČSN EN 590, s obsahem FAME do 7 %) dodavatelem do nádrží zadavatele nacházející se v areálech zadavatele (Litoměřice, Třeboutice). Předmět a podmínky plnění jsou blíže specifikovány v příloze č. 3 ZD – Rámcová smlouva. Veřejné zakázky budou na základě rámcové smlouvy zadávány bez obnovení soutěže ve smyslu § 134 ZZVZ. Předpokládaný rozsah plnění dodavatele je 12 až 20 dodávek ročně (dodávky budou probíhat průběžně dle aktuální potřeby zadavatele, zpravidla na základě jednotlivých objednávek, s předpokladem četnosti závozu cca 1-2x za měsíc) při objemu jednotlivé dodávky zpravidla v rozmezí 4.000 - 7.500 litrů. Zadavatel je oprávněn požadovat nižší dodávky (např. 3.000 litrů) či vyšší dodávky (např. 8.500 litrů). Množství a objem dodávek závisí na provozních potřebách zadavatele – při stávající spotřebě zadavatele se jedná cca o 85.000 – 90.000 litrů nafty ročně. Aktuálně má zadavatel 2 nadzemní nádrže, a to nádrž FuelMaster BFM09000DG s kapacitou cca 9.000 litrů a nádrž FuelMaster PRO 5000 s kapacitou cca 5.000 litrů. Způsob plnění nádrží: plnícím potrubím z nádrže cisterny zakončeným přípojkami EURO, TODO, nebo CAMLOK, plnění musí být zajištěno vozidlem s čerpadlem. Maximální přípustná rychlost plnění je 350 l/min. Zadavatel upozorňuje, že není povinen zadat žádnou veřejnou zakázku na základě rámcové smlouvy.
Interne Kennung3/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134200 Dieselkraftstoff
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy, která bude uzavřena s vybraným dodavatelem: - změna dodavatelem zvoleného cenového indexu za jiný cenový index v případě, že zvolený cenový index přestane být po dobu delší než 30 dnů veřejně dostupný – v podrobnostech viz příloha č. 3 ZD – Rámcová smlouva.