2. Verfahren
Verfahren
Titel: Čelákovice - Jiřina - Obnova VHI, 8. etapa
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zejména provedení obnovy inženýrských sítí (jednotná kanalizace a vodovod) převážně v ulicích Žižkova, Lidická, Zdeňka Austa a výstavba nové dešťové kanalizace v obci Čelákovice.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nadlimitní veřejná zakázka na stavební práce je zadána dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek v pozdějším znění (dále jen „ZZVZ“) v souladu s § 56 ZZVZ v otevřeném řízení.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45232150 Arbeiten für Wasserversorgungsrohrleitungen, 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45100000 Baureifmachung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: P25V10000046
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45232150 Arbeiten für Wasserversorgungsrohrleitungen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen