See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na výkon stavebního dozoru a koordinátora BOZP pro stavby většího rozsahu - 2022/B
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky na uzavření rámcové dohody je poskytování služeb dle zadávací dokumentace a jejich příloh. Na základě rámcové dohody bude zadavatel jejím účastníkům zadávat jednotlivé dílčí zakázky na služby spočívající v provádění stavebního dozoru na stavbách pozemních komunikací, včetně výkonu koordinátora BOZP, včetně související technické pomoci, a to podle aktuálních potřeb zadavatele.
Vorherige Bekanntmachung: 442715-2022
Interne Kennung: 01ST-000954
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71315400 Gebäudeinspektion
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rámcová dohoda na výkon stavebního dozoru a koordinátora BOZP pro stavby většího rozsahu – 2022/B
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky na uzavření rámcové dohody, je poskytování služeb dle zadávací dokumentace a jejích příloh. Na základě Rámcové dohody bude zadavatel zadávat účastníkům Rámcové dohody jednotlivé dílčí zakázky na služby dle aktuálních potřeb zadavatele, a to na celém území České republiky.