See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: UMOWA RAMOWA NA USŁUGĘ POZYSKANIA, PRZETWORZENIA I DOSTAWY DANYCH OBSERWACYJNYCH SST Z SENSORÓW OPTYCZNYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: zawarcie umowy ramowej na usługi pozyskania, przetworzenia i dostawy danych obserwacyjnych SST z sensorów optycznych. W wyniku przeprowadzonego postępowania Zamawiający przewiduje zawarcie umowy ramowej z jednym Wykonawcą na daną część postępowania (części od I do VI), który złoży najkorzystniejszą ofertę. Główne założenia realizacji zamówienia: Część I – umowa ramowa na usługę pozyskiwania, przetwarzania i dostarczania danych obserwacyjnych SST z sensora SOLARIS-4. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia, Zamawiający zobowiązuje Wykonawcę do: pozyskiwania, przetwarzania i dostarczania danych astrometrycznych, które będą przesyłane w formacie TDM w wersji 2.0, zgodnym z CCSDS w ilości 2 000 h. Część II – umowa ramowa na usługę pozyskiwania, przetwarzania i dostarczania danych obserwacyjnych SST z sensora LASBOR. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia, Zamawiający zobowiązuje Wykonawcę do: pozyskiwania, przetwarzania i dostarczania danych astrometrycznych, które będą przesyłane w formacie TDM w wersji 2.0, zgodnym z CCSDS w ilości 2 000 h. Część III – umowa ramowa na usługę pozyskiwania, przetwarzania i dostarczania danych obserwacyjnych SST z sensora OTIVAR. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia, Zamawiający zobowiązuje Wykonawcę do: pozyskiwania, przetwarzania i dostarczania danych astrometrycznych, które będą przesyłane w formacie TDM w wersji 2.0, zgodnym z CCSDS w ilości 2 000 h. Część IV– umowa ramowa na usługę pozyskiwania, przetwarzania i dostarczania danych obserwacyjnych SST z sensora IDGRASIL. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia, Zamawiający zobowiązuje Wykonawcę do: pozyskiwania, przetwarzania i dostarczania danych astrometrycznych, które będą przesyłane w formacie TDM w wersji 2.0, zgodnym z CCSDS w ilości 2 000 h. Część V – umowa ramowa na usługę pozyskiwania, przetwarzania i dostarczania danych obserwacyjnych SST z sensora MARINA SKY. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia, Zamawiający zobowiązuje Wykonawcę do: pozyskiwania, przetwarzania i dostarczania danych astrometrycznych, które będą przesyłane w formacie TDM w wersji 2.0, zgodnym z CCSDS w ilości 2 000 h. Część VI – umowa ramowa na usługę pozyskiwania, przetwarzania i dostarczania danych obserwacyjnych SST z sensora ROTUZ. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia, Zamawiający zobowiązuje Wykonawcę do: pozyskiwania, przetwarzania i dostarczania danych astrometrycznych, które będą przesyłane w formacie TDM w wersji 2.0, zgodnym z CCSDS
Vorherige Bekanntmachung: 682223-2025
Interne Kennung: BO/46/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72300000 Datendienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72310000 Datenverarbeitung, 72319000 Datenbereitstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – umowa ramowa na usługę pozyskiwania, przetwarzania i dostarczania danych obserwacyjnych SST z sensora SOLARIS-4
Beschreibung: Część I – umowa ramowa na usługę pozyskiwania, przetwarzania i dostarczania danych obserwacyjnych SST z sensora SOLARIS-4. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia, Zamawiający zobowiązuje Wykonawcę do: pozyskiwania, przetwarzania i dostarczania danych astrometrycznych, które będą przesyłane w formacie TDM w wersji 2.0, zgodnym z CCSDS w ilości 2 000 h.
Los: LOT-0002
Titel: Część II – umowa ramowa na usługę pozyskiwania, przetwarzania i dostarczania danych obserwacyjnych SST z sensora LASBOR.
Beschreibung: Część II – umowa ramowa na usługę pozyskiwania, przetwarzania i dostarczania danych obserwacyjnych SST z sensora LASBOR. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia, Zamawiający zobowiązuje Wykonawcę do: pozyskiwania, przetwarzania i dostarczania danych astrometrycznych, które będą przesyłane w formacie TDM w wersji 2.0, zgodnym z CCSDS w ilości 2 000 h.
Los: LOT-0003
Titel: Część III – umowa ramowa na usługę pozyskiwania, przetwarzania i dostarczania danych obserwacyjnych SST z sensora OTIVAR.
Beschreibung: Część III – umowa ramowa na usługę pozyskiwania, przetwarzania i dostarczania danych obserwacyjnych SST z sensora OTIVAR. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia, Zamawiający zobowiązuje Wykonawcę do: pozyskiwania, przetwarzania i dostarczania danych astrometrycznych, które będą przesyłane w formacie TDM w wersji 2.0, zgodnym z CCSDS w ilości 2 000 h.
Los: LOT-0004
Titel: Część IV – umowa ramowa na usługę pozyskiwania, przetwarzania i dostarczania danych obserwacyjnych SST z sensora IDGRASIL
Beschreibung: Część IV – umowa ramowa na usługę pozyskiwania, przetwarzania i dostarczania danych obserwacyjnych SST z sensora IDGRASIL. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia, Zamawiający zobowiązuje Wykonawcę do: pozyskiwania, przetwarzania i dostarczania danych astrometrycznych, które będą przesyłane w formacie TDM w wersji 2.0, zgodnym z CCSDS w ilości 2 000 h.
Los: LOT-0005
Titel: Część V – umowa ramowa na usługę pozyskiwania, przetwarzania i dostarczania danych obserwacyjnych SST z sensora MARINASKY
Beschreibung: Część V – umowa ramowa na usługę pozyskiwania, przetwarzania i dostarczania danych obserwacyjnych SST z sensora MARINASKY. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia, Zamawiający zobowiązuje Wykonawcę do: pozyskiwania, przetwarzania i dostarczania danych astrometrycznych, które będą przesyłane w formacie TDM w wersji 2.0, zgodnym z CCSDS w ilości 2 000 h.
Los: LOT-0006
Titel: Część VI – umowa ramowa na usługę pozyskiwania, przetwarzania i dostarczania danych obserwacyjnych SST z sensora ROTUZ.
Beschreibung: Część VI – umowa ramowa na usługę pozyskiwania, przetwarzania i dostarczania danych obserwacyjnych SST z sensora ROTUZ. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia, Zamawiający zobowiązuje Wykonawcę do: pozyskiwania, przetwarzania i dostarczania danych astrometrycznych, które będą przesyłane w formacie TDM w wersji 2.0, zgodnym z CCSDS w ilości 2 000 h.