50980-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Essensgutscheine – Stravovací karty/poukázky 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelStravovací karty/poukázky 2026
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění průběžných dodávek poukázek na stravování (dále jen „stravenky“) k zajištění stravování zaměstnanců zadavatele na území České republiky a zajišťování s tím souvisejících služeb. Stravenkami se rozumí benefitní poukázky sloužící k úhradě ceny hlavního jídla, případně dalšího zboží určeného ke stravování zaměstnanců u smluvního partnera vybraného dodavatele. Dodávané stravenky budou v nominální hodnotě každé stravenky ve výši 170 Kč. Zadavatel je oprávněn v průběhu trvání smluvního závazku změnit výši nominální hodnoty stravenky. O nové výši nominální hodnoty stravenky bude mezi zadavatelem a vybraným dodavatelem uzavřen dodatek k rámcové dohodě o dodávkách poukázek na stravování. Stravenky budou dodávány dle požadavků zadavatele v: a) elektronické podobě prostřednictvím čipové karty (dále jen „elektronické stravenky“) umožňující provádění úhrad ceny prostřednictvím platebních terminálů, b) papírové podobě (dále jen „papírové stravenky“).
Interne Kennung26_ZAKÁZKA/01
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30199770 Essensgutscheine
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenMožnost změnit nominální hodnotu stravenky za podmínek čl. VII. odst. 3 rámcové dohody o dodávkách poukázek na stravování (příloha č. 2 zadávací dokumentace).