2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Rekonštrukcia budovy školy a telocvične“- SOŠ dopravy a služieb, Nové Zámky
Beschreibung: Predmet zákazky rieši kompletnú rekonštrukciu fasády a výmenu strešnej krytiny na hlavnej budove, obnovu vnútorných priestorov telocvične a priľahlých miestností, sadové úpravy, obnovu chodníkov a komplexnú debarierizáciu areálu.
Interne Kennung: 10375/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214220 Bau von weiterführenden Schulen
5. Los
Los: LOT-0001