509813-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Dozór i ochrona mienia JW 2063 w K-3545 w Warszawie (wraz z transportowaniem wartości pieniężnych) i K-8741 w Warszawie oraz dozór i ochrona mienia Ambulatorium JW 2063 w Warszawie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDozór i ochrona mienia JW 2063 w K-3545 w Warszawie (wraz z transportowaniem wartości pieniężnych) i K-8741 w Warszawie oraz dozór i ochrona mienia Ambulatorium JW 2063 w Warszawie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest Dozór i ochrona mienia JW 2063 w K-3545 w Warszawie (wraz z transportowaniem wartości pieniężnych) i K-8741 w Warszawie oraz dozór i ochrona mienia Ambulatorium JW 2063 w Warszawie (CPV 79710000-4) z podziałem na: 1) część I - Dozór i ochrona mienia siedziby K-3545 Jednostki Wojskowej Nr 2063 mieszczącego się przy ul. Banacha 2 w Warszawie wraz z transportowaniem wartości pieniężnych oraz kompleksu wojskowego K-8741 przy ul. Klonowej 8 w Warszawie, 2) część II - Dozór i ochrona mienia Ambulatorium Jednostki Wojskowej Nr 2063 mieszczącego się przy ul. Żwirki i Wigury 103/105 w Warszawie. 2. Przedmiot zamówienia wyszczególniono w „Formularzach Cenowych/Ofercie Wykonawcy” stanowiących załączniki nr 2.1 i 2.2 do SWZ. 3. Wykonawca biorący udział w postępowaniu musi spełniać warunki określone w Rozdziałach V i VII SWZ. 4. Zamawiający opis przedmiotu zamówienia zawarł w: - zał. nr 10.1 do SWZ - dla części I; - zał. nr 10.2 do SWZ - dla części II. 5. Zamawiający nie przewiduje wizji lokalnej, pełna dokumentacja została zamieszczona w załącznikach do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
LosLOT-0001
TitelDozór i ochrona mienia siedziby K-3545 Jednostki Wojskowej Nr 2063 mieszczącego się przy ul. Banacha 2 w Warszawie wraz z transportowaniem wartości pieniężnych oraz kompleksu wojskowego K-8741 przy ul. Klonowej 8 w Warszawie
BeschreibungPrzedmiotem Umowy jest bezpośrednia ochrona fizyczna kompleksu wojskowego Jednostki Wojskowej Nr 2063 mieszczącej się w Warszawie przy ul. Banacha 2, realizowana w systemie służb ochronnych, posterunków stałych oraz wewnętrznego patrolu interwencyjnego, wspomaganych doraźnie w miarę potrzeb zewnętrznym patrolem interwencyjnym oraz ochrona fizyczna kompleksu wojskowego K-8741 w postaci patrolu interwencyjnego.
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak wznowień i opcji
LosLOT-0002
TitelDozór i ochrona mienia Ambulatorium Jednostki Wojskowej Nr 2063 mieszczącego się przy ul. Żwirki i Wigury 103/105 w Warszawie.
BeschreibungPrzedmiotem Umowy jest świadczenie usługi ochrony fizycznej Ambulatorium Jednostki Wojskowej Nr 2063, zwanego dalej Użytkownikiem, mieszczącego się w kompleksie wojskowym K-3656 w Warszawie przy ul. Żwirki i Wigury 103/105.