509836-2026 - Ergebnis
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de reparații, service, asistenţă tehnică, suport logistic şi asigurarea de piese şi materiale consumabile aferente acestor servicii, pentru elicopterele de tip EC135 varianta CPDS/Helionix, model P2/T3H, şi pentru echipamentele electrono-optice ce echipează elicopterele EC135 varianta CPDS/Helionix, model P2/T3H din dotarea Inspectoratului General de Aviație al Ministerului
Beschreibung: Servicii de reparații, service, asistenţă tehnică, suport logistic şi asigurarea de piese şi materiale consumabile aferente acestor servicii, pentru elicopterele de tip EC135 varianta CPDS/Helionix, model P2/T3H, şi pentru echipamentele electrono-optice ce echipează elicopterele EC135 varianta CPDS/Helionix, model P2/T3H din dotarea Inspectoratului General de Aviație al Ministerului Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a 11 zi inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor18.
Interne Kennung: 13495254
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50212000 Reparatur und Wartung von Hubschraubern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Servicii de mentenanţă aferente echipamentelor electrono-optice ce echipează elicopterele EC 135 varianta CPDS/Helionix, model P2/T3H
Beschreibung: Servicii de mentenanţă aferente echipamentelor electrono-optice ce echipează elicopterele EC 135 varianta CPDS/Helionix, model P2/T3H; cantitatile minime si maxime ale acordului cadru si contractelor subsecvente, ce fac obiectul lotului se regasesc in Caietul de sarcini.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 50344000 Reparatur und Wartung von optischen Geräten
Los: LOT-0002
Titel: Servicii de mentenanţă aferente elicopterelor EC 135 varianta CPDS/Helionix, model P2/T3H/ motoarelor/echipamentelor din complet
Beschreibung: Servicii de mentenanţă aferente elicopterelor EC 135 varianta CPDS/Helionix, model P2/T3H/ motoarelor/echipamentelor din complet cantitatile minime si maxime ale acordului cadru si contractelor subsecvente, ce fac obiectul lotului se regasesc in Caietul de sarcini.
Interne Kennung: 2